Quantcast
خرداد ۱۵, ۱۳۹۹
June 4, 2020
86d9e364-fb55-43ad-9b3a-9907d1430a18

ضمن عرض تبریک مجدد بابت اولین حضور رسمی بانوان عزیز کشورمون به استادیوم در مسابقه ایران و کامبوج و همچنین برد پرگل ایران، به اطلاع شما کاربران و همراه همیشگی ال‌جی می‌رسونیم که برنده مسابقه اینستاگرام ال جی مشخص شد.

همون طور که می‌دونید به مناسبت این اتفاق خوب، ال‌جی تصمیم گرفت با یک مسابقه ساده «منشن کن، برنده شو» در صفحه اینستاگرام اصلی ال‌جی یک دستگاه موبایل ال‌جی G8S ThinQ به قید قرعه جایزه بده.
‌‌‌
مهلت شرکت در این مسابقه فقط تا شنبه ۲۰ مهر‌ماه بود و شرکت‌کنندگان خانم باید با ارسال عکس سلفی از حضور خود در ورزشگاه آزادی یا همه کاربران در صورت عدم حضور با پست کردن مسابقه در استوری صفحه اینستاگرام خودشون در قرعه کشی شرکت می‌کردن.

در آخرین روز هفته گذشته، قرعه‌کشی در دفتر ال‌جی الکترونیکس ایران انجام شد تا از بین شرکت‌کنندگان خوش‌شانس‌ترین اونا انتخاب بشه. کاربر عزیزمون خانم azin.8532@ برنده‌ خوش اقبالی بودن که صاحب یک دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی G8S ThinQ در مسابقه اینستاگرام ال‌جی شدن.

ضمن عرض تبریک به این برنده عزیزمون، براشون آرزوی شادی و موفقیت داریم. امیدواریم بهترین لحظات با ال‌جی G8S ThinQ براشون رقم بخوره.

شایان ذکر است ال‌جی G8S ThinQ به زودی وارد بازار ایران می‌شود.

منتظر مسابقات و جشنواره‌های بعدی ال‌جی باشید. حتما این بار برد با شماست! 😉

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو