Quantcast
آبان ۵, ۱۳۹۹
October 26, 2020
Q60-Cámara-250819_LGMC_02

می‌دونین کدوم حالت تو دوربین ال‌ جی Q60 هست که باهاش می‌تونین عکس‌های واید یا گسترده بگیرید؟

همون حالتی که می‌تونین همه چی رو تو دل کادر تصویر جا بدین و هیچ کسی یا هیچ چیزی رو جا نذارین!  ‍‍‍

یکی از سه دوربین پشت در ال‌جی Q60 یه دوربین ۵ مگاپیکسل با زاویه فوق گسترده سوپروایده. قابلیت هوش مصنوعی AI CAM هم سوژه‌ها رو تشخیص می‌ده و ایده‌آل‌ترین حالت تصویربرداری رو پیشنهاد می‌ده.

درباره دوربین ال‌جی Q60 بیشتر بدانید:

ال‌جی Q60، علاوه بر این که دوربین جلوی ۱۳ مگاپیکسل دارد، از سه دوربین در قاب پشت بهره می‌برد: دوربین ۱۶ مگاپیکسل با فوکوس خودکار تشخیص حالت یا PDAF، دوربین ۵ مگاپیکسل با زاویه فوق گسترده سوپرواید و دوربین ۲ مگاپیکسل با حسگر عمق که تصاویر واضحی از سوژه می‌گیرد و می‌تواند پس‌زمینه را مات یا محو کند.

کاربران ال‌جی Q60 با ۴ لنز منحصر به فردی که در اختیارشان قرار گرفته است می‌توانند هر بار، فارغ از چالشی بودن سوژه یا محیط، عالی‌ترین تصاویر را ثبت کنند.

Q60-Cámara-250819_LGMC_01

ال‌ جی Q60 دوربین جلوی ۱۳ مگاپیکسل و سه دوربین در قاب پشت دارد که در مجموع با ۴ لنز منحصر به فردش هر بار، فارغ از چالشی بودن سوژه یا محیط، عالی‌ترین تصاویر را ثبت می‌کند.

دوربین هوش مصنوعی AI CAM سوژه‌ها را تشخیص می‌دهد و ایده‌آل‌ترین حالت تصویربرداری برای ثبت بهترین نتیجه عکاسی را پیشنهاد می‌دهد. کلید اختصاصی دستیار گوگل (Google Assistant) دسترسی فوری به پرکاربردترین دستیار مجازی در تلفن‌های هوشمند امروزی را برای کاربران میسر می‌کند.

تصاویر و فیلم‌هایی که با دوربین ال‌جی Q60 گرفته می‌شوند در نمایشگر HD+ FullVision در ابعاد ۶.۲۶ اینچ وضوحی باورنکردنی دارند. البته این را هم باید اضافه کنیم که دوربین جلوی در بریدگی قطره‌ای نمایشگر تعبیه شده تا حداکثر استفاده از نمایشگر FullVision برای مشاهده راحت، بازی کردن و برقراری ارتباط میسر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو