Quantcast
مهر ۹, ۱۳۹۹
September 30, 2020
LG-Velvet-Toranji-Review-13-1024x576

وب سایت ترنجی: ال جی Velvet میان رده جذاب ال جی است که جدیدا نسخه مدیاتک خود را هم شناخته است.

امروز تست مقاومت ال جی ولوت منتشر شده است که توانایی این دستگاه برای مقاومت در مقابل موارد مختلف از جمله خم شدن یا خراشیدگی تست می شود.

ال جی ولوت به وضوح یک میان رده لوکس است. با کیفیت ساخت بالا و پشتیبانی از شبکه ۵G فاصله خود را از پرچمداران در حد تراشه و دوربین نگاه داشته است اما در مقابل قیمت پایین تری دارد. کیفیت ساخت بالای این دستگاه در تستی که امروز از کانال یوتیوب JRE خواهیم دید. مقاومت دستگاه در برابر موراد مختلف سنجیده می شود.

LG-Velve-2t

ال جی Velvet توانست اکثر تست های مقاومت با موفقیت پشت سر بگذارد و در آنها مردود نشود. در تست شعله هر چند جای آن باقی ماند اما تا حدودی نمایشگر بازیابی شد. حسگر اثرانگشت اپتیکال دستگاه متاسفانه از ابتدا عملکرد خوبی نداشت و نشد از آن استفاده شود.

در تست خم شدن ال جی ولوت می بینیم که دستگاه با وجود انعطاف موجود اما نمی شکند و اجزا انسجام خود را حفظ می کنند. این با توجه به ضخامت کم دستگاه نسبت به رقبا قابل ستایش است. همچنین باید در نظر داشته باشید که این میان رده لوکس گواهی IP68 برای مقاومت دربرابر آب و خاک برخوردار بوده و گواهی مقاومت نظامی هم داراست.

LG-Velvet-1024x576

در این ویدیو، نگاهی به لوازم جانبی خاص ال جی یعنی نمایشگر دوم هم وجود دارد:

این نمایشگر دوم که با قیمت مناسبی هم ارایه می شود، می تواند نقش یک گوشی تاشو با دو نمایشگر مجزا را ایفا کند. جالب اینکه این پنل نمایشگر حتی برای حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر هم جای ویژه اش را دارد اما این ویزگی در آن قرار ندارد. این دقیقا شبیه به همان ناچ بالای نمایشگر است که هیچ دوربین در آن نیست اما برای شباهت با نمایشگر اصلی دستگاه ارایه شده است.

نظر شما درباره ال جی ولوت چیست؟ آن را می پسندید؟ مقاومتش برای شما جالب بود؟ البته که حداقل بودن برجستگی دوربین هم مورد قابل توجه دیگر این دستگاه است.​

منبع: وب سایت ترنجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو