۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

فروشگاه پیشگام و متفاوت چارسو به باشگاه روی خوش زندگی پیوست

منحصر به فرد ترین فروشگاه ال جی و گلدیران در خاورمیانه، به جمع ارائه‌دهندگان خدمات به اعضای “باشگاه روی خوش زندگی” پیوست.

فروشگاه چارسو به عنوان منحصربه‌فردترین فروشگاه ال‌جی و گلدیران در خاورمیانه، به جمع ارائه‌دهندگان خدمات به اعضای “باشگاه روی خوش زندگی” پیوست.

این فروشگاه با مساحتی بالغ بر 540 متر مربع، مدرن ترین فروشگاه ال‌جی و گلدیران است و یکی از بهترین تجربیات درون فروشگاهی را به مراجعین ارائه می‌دهد.

طراحی این فروشگاه به گونه‌ای است که مکانی امن و آرام را برای اعضای باشگاه فراهم می‌کند تا آنها بتوانند در کمال راحتی و آرامش فرصت آشنایی با محصولات مورد نظرشان را داشته باشند. بدین منظور در این فروشگاه فضاهایی خاص در نظر گرفته شده که مشتری می‌تواند در محیطی مشابه با منزل، محصول مورد نظر خود را از نزدیک تجربه کند.

فروشگاه چارسو تنها فروشگاهی است که مشخصاً تمامی محصولات در رده‌های مختلف محصولات شرکت ال‌جی را تأمین می‌کند. همچنین، در بخش تلفن همراه این فروشگاه، در صورت نیاز کلیه مشکلات نرم‌افزاری دستگاه‌های گوشی تلفن همراه مرتفع می‌گردد.

علاوه بر این، فروشگاه چارسو با امکانات و شرایطی متفاوت از یک فروشگاه معمولی نظیر اینترنت رایگان، پذیرائی و غیره برای خریداران تجهیز شده است.

از شما دعوت می‌کنیم که ضمن بهره‌مندی از پذیرایی ویژه، از فروشگاه‌ه پیشگام و متفاوت چارسو بازدید نمایید.

۲ نظر

نعیم ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ پاسخ

شما مدعی هستید که با کارمندان شما آموزش دیده هستند. به نظرم یکی از اصول اولیه برای راحتی خریداران و بازدید کننده ها این است که هنگام قدم زدن در چنین فروشگاه بزرگی احساس راحتی کنند که حداقل من در یکی دو موردی که به فروشگاه چارسو رفتم این احساس را نداشتم.
مطمئن باشید خریدار محصولات شما به محض این که اطلاعاتی را در مورد کالای مورد نظر بخواهند از کارمندان شما سوال خواهند کرد نه این که در بدو ورود کارمند شما به استقبال تان بیاید و خریدار و یا اصلا بازدیدکننده را معذب نماید.

مهدی ۳ خرداد ۱۳۹۴ پاسخ

دیدگاه بالا را کاملا تایید میکنم در همه ی فروشگاه ها باید این چنین باشد تا مشتری احساس راحتی بکند .

نظر دهید