۰۹ آذر ۱۳۹۴

اوج خلاقیت در V10 ال‌جی

ال‌جی V10 از جدیدترین گوشی هوشمند ال‌جی است که طراحی بر پایه خلاقیت در قلب آن نقش بسته است.

معرفی این گوشی هوشمند در واقع معرفی سری جدید V ال‌جی است؛ این سری تجربه چندرسانه‌ای غنی را ارائه می‌دهد و مختص مشتریانی که تشنه شبکه‌های اجتماعی هستند. طراحی امکانات متمایز و کاملاً جدیدی مانند صفحه‌نمایش دوم، دو دوربین جلو و حالت دستی یا Manual برای ویدئو به کاربران ال‌جی V10 امکان می‌دهد محتوای چندرسانه‌ای یکپارچه و روان را تجربه و خلق کنند.

صفحه‌نمایش دوم “همیشه‌روشن” است و بالای نمایشگر 5.7 اینچ QHD IPS Quantum قرار دارد. این نمایشگر کوچک قابلیت‌های تولیدی در V10 را بدون تأثیر بر عمر باتری بهتر می‌کند.

دو دوربین در جلو با دو لنز برای V10 در نظر گرفته شده است که هر کدام به طور مجزا می‌تواند سلفی 80 درجه استاندارد یا با زاویه عریض 120 درجه ثبت کند.

حالت دستی ویدئو که اولین بار در صنعت گوشی‌های هوشمند به کار می‌رود به زبان ساده یعنی شما می‌توانید یک فیلم‌بردار حرفه‌ای باشید. حالت Manual می‌تواند با تنظیم گزینه‌هایی نظیر سرعت شاتر، سرعت کادر، ایزو، تراز سفیدی و فوکوس، حتی در حال ضبط، ویدئوهایی با کیفیت حرفه‌ای خلق کند.

قاب مقاوم Resilient Dura Guard از استیل ضدزنگ SAE با درجه 316L ساخته شده و قاب Dura Skin بسیار محکم نمایشگر را ایمن کرده و آن را در برابر ضربات و افتادن‌های ناگهانی محافظت می‌کند.

نگاهی به ال‌جی V10 از تمامی زوایا بیندازید.

۱ نظر

Samad ۱۰ آذر ۱۳۹۴ پاسخ

چند عدد از نرمافزارهای من روی گوشی از بین رفته گوشی مدل G4 است راهنمایی کنید از کجا میتوانم دانلود کنم متشکرم

نظر دهید