۲۷ مهر ۱۳۹۵

ال‌جی به دانش آموزان نیازمند ایرانی کمک می‌کند

ال‌جی در دو سال اخیر چند پروژه مسئولیت اجتماعی را به سرانجام رسانده و به انجمن حمایت از حقوق کودکان، لوازم مورد نیاز برای تحصیل اهدا کرده است.

ال جی از طریق همکاری با شرکت گلدیران در دو سال اخیر، ۲۰ هزار کوله پشتی در سراسر کشورمان توزیع کرده تا امکانات آموزشی بیشتری را در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار دهد. این شرکت همچنین در برخی مناطق کشورمان علاوه بر کیف اقدام به توزیع لوازم التحریر کرده تا تحصیل عده ای از دانش آموزان را ممکن سازد.

ال جی در کنار اقدامات فوق، با همکاری گلدیران برخی مدارس ایران را نیز به سیستم تهویه سرمایش و گرمایش مجهز نموده تا وضعیت کلاس درسی را هم بهبود دهد. شرکت یاد شده همچنین خبر می دهد که خیریه‌ هایی مانند زنجیره‌ امید، دارالاکرام، مهرآفرین، زینب کبری و بهنام دهش پور از جمله موسساتی هستند که در این مدت با همکاری ‌ال‌ جی به کودکان نیازمند کمک کرده‌ اند.

photo_2016-10-16_17-12-46-w700

شرکت های ال جی و گلدیران نگاه ویژه‌ای به کودکان و نوجوانان دارند و پشتیبانی شان از سیستم آموزشی و پرورشی را با انجام چنین اقداماتی نشان داده اند.

یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ مسئولیت اجتماعی ال‌جی «گلدکیدز» نام دارد که هدف اصلی آن حمایت از کودکان در معرض آسیب و آموزش و پرورش آنهاست. گلدکیدز یا «کانون طلایی نخبگان ایران» طرح استعدادیابی و حمایت از بهترین ها در رشته های مختلف، برنامه ای نو در راستای حمایت از کودکان مستعد ۶ تا ۱۶ ساله است.

آقای فرخ صفار زاده، مدیریت روابط عمومی گلدیران، در رابطه با این پروژه‌ها می‌گوید: «نشاندن لبخند بر لبان کودکان و نوجوانان و تشویق آن‌ها به یادگیری، هدف ما برای توزیع کیف‌های کوله‌ای و ارائه خدمات مختلف آموزشی و پرورشی در بین مدارس و مراکز آموزشی مناطق مختلف کشور است. کودکان ما را می‌بینند و تحت تاثیر رفتار ما قرار می‌گیرند. زمانی که درک کنند مورد توجه قرار گرفته‌اند،‌ در زندگی‌شان هدفی شکل می‌گیرد.»

۱ نظر

alireza dashti ۲۷ مهر ۱۳۹۵ پاسخ

احتراما طرحی دارم برای مچ کردن تلویزیون های هوشمند با موبایل های هوشمند

نظر دهید