محل و زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقه سرآشپز خانگی ال جی مشخص شد.
مرحله نهایی مسابقه سرآشپز خانگی ال جی در روز جمعه 24 دی ماه در مجتمع تجاری کوروش برگزار خواهد شد. مسابقه نیمه نهایی سرآشپز خانگی ال جی در تاریخ 16 و 17 دی ماه با حضور سرآشپزهای منتخب برگزارر می‌شود و در این مرحله از مسابقه، 16 تیم دو نفره (مجموعا 32 نفر) که توسط هیئت داوران مشخص شده اند با هم به رقابت خواهند پرداخت.

از میان 16 تیم شرکت کننده در مرحله نیمه نهایی، چهار تیم به عنوان تیم منتخب برای مرحله نهایی در روز جمعه 24 دی ماه در مجتمع تجاری کوروش به رقابت خواهند پرداخت. و در آخر یک تیم به عنوان تیم برنده به دوره آموزشی آشپزی جهانی در دبی  فرستاده شده و  علاوه بر آن به عنوان مربی آشپزی امکان ادامه همکاری با شرکت های ال جی و گلدیران را خواهند داشت.

داوران پس از بررسی اولیه تمامی دستور پخت های ارسالی، 16 دستور پخت را به عنوان راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی انتخاب کردند.

این 16 نفر می بایست تا روز جمعه 10 دی ماه ، اطلاعات تماس خود را از طریق دایرکت برای صفحه LGHCC در اینستاگرام ارسال کنند، تا با آنها تماس گرفته شود.

در صورت عدم ارسال اطلاعات از سوی افراد منتخب، از 8 صبح روز شنبه 11 دی ماه، هیئت داوران افراد دیگری را جایگزین منتخبین فعلی خواهند کرد.

۱ نظر

رژیم لاغری ۱۰ دی ۱۳۹۵ پاسخ

مرسی از اطلاع رسانی تان.
کاش میشد در این برنامه رسپی های رژیمی هم ارائه میشد…

نظر دهید