۱۴ فروردین ۱۳۹۶

دو جایزه با عنوان “بهترین بهترین‌ها” برای ال‌جی از Red Dot Design Awards امسال

تلویزیون SIGNATURE OLED W و یخچال هوشمند InstaView ال‌جی جایزه بهترین طراحی را دریافت کردند.

ال‌جی امسال برنده بزرگ Red Dot Design Awards بود و در مجموع تعداد شگفت‌انگیز 20 جایزه از Red Dot Awards شامل دو جایزه “بهترین بهترین‌ها” را کسب کرد. این دو جایزه برتر به تلویزیون SIGNATURE OLED W و یخچال هوشمند InstaView ال‌جی برای نوآوری و کمک به جامعه طراحان اهدا شد. Red Dot در کنار iF Design Awards و IDEA یا International Design Excellence Awards یکی از سه کمیته قدرتمند و بانفوذ طراحی در دنیا است.

Red-Dot-Award-2017-Best-of-the-Best-Logo

علاوه بر این دو جایزه “بهترین بهترین‌ها”، ال‌جی 18 جایزه افتخارآمیز دیگر نیز از هیئت داوران Red Dot دریافت کرد. تلویزیون SIGNATURE OLED، لپ‌تاپ Gram، تلفن هوشمند V20، ساعت‌های هوشمند Watch Style و Sport، هدست‌های بی‌سیم سری Tone و پروژکتور Minibeam در میان دیگر محصولات ال‌جی بودند که با طراحی خیره‌کننده و چشم‌نواز خود و همین طور نوآوری در طراحی مورد تحسین قرار گرفتند.

ال‌جی الکترونیکس به همراه دیگر شرکت‌های ال‌جی شامل LG Display و LG Hausys در هفته طراحی میلان از 4 تا 9 آوریل شرکت می‌کنند تا بر اهمیت طراحی در زندگی روزمره مشتریان تأکید کنند.

۲ نظر

احمدرضا علایی ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ پاسخ

طرح وایده ای که ما اعلام کردیم اصلا مطرح نشده

حسین ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ پاسخ

برای تلویزیون هوشمند فرا تراز کارایی آن تبلیغات شده ومیشود . دو دستگاه ازآن را برای خود ودوستانم گرفتیم که نیمی ازبرنامه هایی که گفته شده انجام نمیشود وپشتیبانی آن ضعیفه. مثال سرچ دراینترنت انجام میشود ولی
۱ – فایلی تصویری یا نوشتاری (pdf & VIDEO ) رادرتوان خود ندارد .
۲ – آبدیت اتوماتیک باوصل بودن به اینترنت وای فای یا پورت لن لنجام نمیشه وازطریق دستی بافلش مموری فایل زیپ ارتقاع یافته رابه تلویزیون انتقال دادیم هیچ اتفاقی یابهینه شدن نرم‌افزاری نشده .
۳ – سایتهای مرتبط به LG SMART TV که اولا تحریمه وگلدیران ایرانی هم نرم افزاری که قابل توجه باشه نیست APP های موجود هم برای سرگرمی افراد زیر۷سال خوبه . چندین بار این مراتب راچه درایمیل وچه درسایت های مربوطه متذکرشدیم تلفن بشرکت هم کاری نمیتونن انجام بدن که معجزه‌ای رخ دهد . والسلام

نظر دهید