۲۲ فروردین ۱۳۹۷

اعلام زمان معرفی هفتمین نسل از سری G ال‌جی

جدیدترین تلفن هوشمند و ممتاز ال‌جی مجهز به هوش مصنوعی قرار است در اوایل ماه مه طی همایشی در نیویورک و سئول پرده‌برداری شود.

شرکت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرد در دومین روز از ماه مه به طور رسمی در حضور اصحاب رسانه از تلفن هوشمند و ممتاز G7ThinQ در متروپولیتن وست واقع در نیویورک و در سوم مه در مرکز خرید آی پارک سئول پرده‌برداری خواهد کرد. این محصول اولین تلفن هوشمند از خانواده G ال‌جی خواهد بود که پسوند ThinQ را در نام خود دارد. این تلفن هوشمند بدین منظور تولید شده که نشان دهد همه محصولات الکترونیک مصرفی ال‌جی، لوازم خانگی و خدمات از هوش مصنوعی برای ارائه فواید کاربردی و مشتری‌محور بهره می‌برند.

ال‌جی G7ThinQ تحولی شگرفت در مفهومی است که V30SThinQ ایجاد کرده است؛ تلفن هوشمندی که هوش مصنوعی را به عنوان یکی از امکانات اصلی خود در کالبدش جای داده بود. ال‌جی V30SThinQ از فناوری‌های هوش مصنوعی شامل امکانات پرکاربردی نظیر هوش مصنوعی تشخیص صدا و چهره برخوردار است تا تجربه استفاده از دوربین را بهتر کند. ال‌جی G7ThinQ ارتباطات بهتری با سایر دستگاه‌های ال‌جی مانند لوازم خانگی، تلویزیون‌ها و دیگر محصولات خواهد داشت.

هوانگ جئونگ-هوآن، رئیس شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی، گفت: «اکنون، زمان آن رسیده که شرکت‌های سازنده به نیاز مشتریان و چیزی که از تلفن هوشمندشان می‌خواهند توجه دقیق داشته باشند. ال‌جی با تولید G7ThinQ هم چنان بر تعهد خود مبنی بر پیشبرد فناوری‌های اصلی در راستای برطرف کردن نیاز زندگی واقعی مشتریان از طریق فناوری‌های هوش مصنوعی پایبند است و می‌خواهد به وسیله فناوری‌های هوش مصنوعی که چیزهایی فراتر از قابلیت‌های ساده و بخشی از تجربه کاربری هستند به این هدف دست پیدا کند.»

۱ نظر

قاسمی ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

سلام ، میخواستم بدونم این گوشی الجی G7 دقیقا کی وارد بازار ایران میشه ؟

نظر دهید