۲۴ آبان ۱۳۹۷

لذت دورهمی‌‌های خانوادگی با تلویزیون هوشمند ال‌جی

هیچ چیز مانند شب‌نشینی‌های خانوادگی قدیمی نیست. اما این روزها هم می‌توان با تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی بهترین دور همی‌ها را تجربه کرد.

همه شما دوست دارید در کنار هم روبه‌روی تلویزیون جمع شوید، خنده‌هایتان را با هم سهیم شوید و از محتوای بی‌حد و مرز در این تلویزیون‌ها لذت ببرید.

جمع‌های خانوادگی هرگز اینقدر خوش نمی‌گذشت

شما و کودکان اکنون می‌توانید بعد از ظهر روز تعطیل را با تماشای یک فیلم در نت‌فلیکس، خواندن آوازهای محبوبتان در کانال کارائوکه یا تماشای کلیپ‌های ویدئویی بامزه در یوتیوب بگذرانید. کودکان را با چیزهای سرگرم‌کننده، آموزشی و بامزه در Ameba Kids شاد نگه دارید.

اشتراک‌گذاری یعنی اهمیت دادن

برنامه‌های نمایشی بزرگسالان عالی است اما گاهی هم باید کوچک شد و کارتون تماشا کرد. شما می‌توانید با استفاده از Miracast، به صورت بی‌سیم، تبلت خود را به تلویزیون هوشمندتان متصل کنید و کارتون‌های بامزه و مورد علاقه کودکان خود را روی صفحه بزرگ تلویزیون منتقل کنید. با کمک قابلیت ۲nd Display یا نمایشگر دوم از تبلت یا گوشی هوشمند خود استفاده کنید تا وقتی در آشپزخانه در حال آماده کردن خوراکی‌های خوشمزه هستید هیچ صحنه‌ای را از دست ندهید.

hero1-e1416834049935

مامان و بابا! بیاید شما هم بازی!

به روزهای بارانی فکر کنید که چاره‌ای به جز در خانه ماندن ندارید. از کنترل جادویی Magic Remote به عنوان فرمان ماشین، بیل یا حتی چوب جادویی استفاده کنید و کودکان خود را هنگام انجام بازی‌های مورد علاقه در تصورات خود غرق کنید. به سوامپی (Swampy) در بازی ?Where’s My Water کمک کنید تا با لوله‌کشی مشکل خود را حل کند. شما می‌توانید با Clock Quiz خواندن ساعت را سرگرم‌کننده کنید.

جادو را به اتاق نشیمن بیاورید

خب، همه ما می‌دانیم که شما و کودکانتان تخیلات قوی و تصوراتی بی‌حد و مرز دارید. حالا شما می‌توانید کنترل جادویی Magic Remote Voice را در دست بگیرید و آن را به اطراف تکان دهید؛ انگار شما جادوگر قصری مخوف هستید و می‌خواهید تلویزیون خود را طلسم کنید. بچه‌ها حوصله شما را سر برده‌اند؟ کلید صدا را روی کنترل فشار دهید و به تلویزیون خود بگویید که برنامه مورد علاقه‌تان را باز کند. کودکان می‌توانند شماره‌ای را روی تلویزیون طراحی و به آن کانال پیمایش کنند.

تماس‌هایی شبیه زندگی

روی کاناپه خود لم دهید و حتی تماس‌های خود را از طریق اسکایپ با تلویزیون انجام دهید. صفحه‌‌نمایش جادویی و خیره‌کننده Cinema Screen به شما امکان می‌دهد مامان‌بزرگ خود را خیلی واضح و شفاف با کیفیت بالا ببینید؛ به طوری که شما و فرزندانتان حس می‌کنید درست روبه‌روی شما نشسته‌اند. حتی اگر سر کار هستید، شما می‌توانید با منزل تماس بگیرید و برای شوالیه‌های کوچک خود که در لباس‌خواب‌های عروسکی هستند قصه هزار و یک شب تعریف کنید؛ انگار که هیچ وقت آنها را ترک نکرده‌اید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید