۲۲ فروردین ۱۳۹۸

لوازم‌خانگی پریمیوم ال‌جی در نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه

محصولات پیشرفته و مبتکرانه ال‌جی که برای مشتریان سخت‌پسند و باسلیقه طراحی شده‌اند، اوج راحتی را به ارمغان خواهند آورد.

ال‌جی در نمایشگاه InnoFest 2019 خاورمیانه و آفریقا، از سری جدید لوازم‌خانگی پریمیوم و پیشرفته خود رونمایی کرد. این نمایشگاه که امسال در شهر سئول کره جنوبی برگزار می‌شود میزبان فروشندگان و شرکاء و رسانه‌ها است تا بتوانند با فناوری‌های انقلابی ال‌جی آشنا شده و استراتژی‌های جدید کسب و کار را برای سال پیش رو یاد بگیرند.

ال‌جی برای سال ۲۰۱۹، مجموعه گسترده‌ای از محصولات خود را در قالب یک سرویس جامع عرضه کرده که بهترین راه‌حل برای افزایش کیفیت زندگی را ارائه می‌دهند. نمایشگاه InnoFest که امسال در پارک علم ال‌جی – مرکز برنامه‌های تحقیق و توسعه ال‌جی – برگزار می‌شود مزایای واقعی این نوآوری‌ها در زندگی را نشان می‌دهد. در این نمایشگاه، چندین محیط زندگی بازسازی‌شده، به نمایش درآمده و بازدیدکنندگان فرصتی برای دیدن لوازم‌خانگی پرچم‌دار از LG ThinQ  LG SIGNATURE و LG Objet در عمل خواهد داشت. ال‌جی با تاکید بر طراحی، عملکرد و بهره‌وری، راحتی و لذت بیشتر را به زندگی مصرف‌کنندگان خواهد آورد.

LG-InnoFest-2019-MEA_on-site-photo-2

هوش مصنوعی به نمایش درآمده در بخش ال‌جی ThinQ، مهمانان را قادر می‌سازد تا شیوه زندگی با لوازم‌خانگی متصل به اینترنت را از طریق محصولات متنوع و یکپارچه با خانه، تجربه کنند. در عین حال، محصولات پیشرفته و ممتاز LG Objet و LG SIGNATURE که با تمرکز روی طراحی ساخته شده‌اند، هماهنگی در طراحی و در عین حال عملکرد جداگانه در نمایشگرهای مجزا را به نمایش می‌گذارند.

تلویزیون رول شونده SIGNATURE OLED TV R (مدل ۶۵R9) که تحولی در این صنعت است، نشان‌دهنده تلاش‌های مداوم ال‌جی برای جا به جا کردن مرزهای فنّاوری و طراحی بوده و تبدیل به یکی از جاذبه‌های اصلی در InnoFest خواهد بود. این تلویزیون ال‌جی تنها در CES سال جاری بیش از ۷۰ جایزه را به خود اختصاص داده است و دوباره قدرت شرکت ال‌جی در بخش تحقیق و توسعه و تکنیک‌های تولید را به رخ کشید.

امسال نمایشگاه InnoFest خاورمیانه و آفریقا میزبان یک متخصص “Big Data” یعنی Song Gil-Young است. او در مورد اینکه چگونه کلان داده می‌تواند یک ابزار قدرتمند برای کشف روندهای جدید و ایجاد راهکارهای موثر باشد، صحبت خواهد کرد. همچنین شرکت‌کنندگان نیز فرصتی برای بازدید از تجهیزات پیشرفته Changwon از شرکت LG خواهند داشت.

LG-InnoFest-2019-MEA_on-site-photo-8

آقای محمد فانی از  شرکت فانی نیجریه، یکی از بزرگ‌ترین توزیع‌کنندگان لوازم الکترونیکی مصرفی نیجریه، گفت: “ال‌جی به ارائه انتخاب‌های بیشتر و راحتی بیشتر مصرف‌کنندگان بسیار اهمیت داده، که در گستره وسیعی از محصولات نوآورانه کاربر محور این شرکت کاملا مشخص است. راهکارها و محصولات ال‌جی که برای برآورده ساختن نیازهای متنوع مصرف‌کنندگان طراحی شده‌اند باعث شده تا ما راحت‌تر نیازهای آنها را برآورده کنیم.

آقای James Lee ، رئیس حوزه خاورمیانه و آفریقا ال‌جی می‌گوید: «همان‌طور که InnoFest نشان داده‌ایم، ما به طور مداوم در حال توسعه و عرضه محصولات جدید هستیم تا باعث ساده‌تر شدن زندگی مصرف‌کنندگان شویم. از طریق استراتژی بدون مرز ال‌جی و مشارکت با سازمان‌های مشابه، ما همچنان به ارائه محصولاتی مخصوص هر منطقه و تثبیت جایگاه خود به عنوان رهبر بازار فناوری در این منطقه ادامه خواهیم داد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید