۲۰ مهر ۱۳۹۸

برای خیس شدن در باران‌های پاییزی آماده شوید!

موج جدیدی از باران‌های پاییزی در راهند؛ بهتر است دیگر به این نتیجه برسید که بهترین و سریع‌ترین راه برای نجات پیدا کردن از شر لباس‌های خیس و بارانی قطعا شست‌وشوی آنها نیست.

خشک کردن لباسهای خیس در روزهای بارانی یکی از تخصص‌های دستگاه مراقبت از لباس ال‌جی استایلر است.

لباس های باران خورده و خیس خود را نمی توانید به همان صورت خیس در داخل کمد قرار دهید، در این حالت با استفاده از برنامه Gentle Dry  در ال‌جی استایلراز مزایای سیستم خشک کن ملایم و   چروک زدایی بهره مند شوید.

در پاییز و زمستان لباس پوشیدن و مراقبت از آن دغدغه ذهنی خیلی از افراد می‌شود. با یک باران و برف ساده کل لباس خیس می‌شود و یا به خاطر گرم بودن بعضی محیط‌ها و لباس‌های زیادی که پوشیده‌ایم، سریع بوی عرق می‌گیرد. سرماخوردگی و دیگر موارد هم بماند. تنها کافی است یک نفر روی لباس ما عطسه کند تا آن را آلوده کرده و امکان انتقال بیماری به محیط خانواده را ممکن کند.

همه این موارد دست به دست یکدیگر می‌دهند تا ما یکسره سراغ لباسشویی رفته و لباسمان را برای چیزهای جزئی مثل بو، آلودگی و چروک بشوییم و به بافت آن در دراز مدت آسیب بزنیم. از طرفی وقت‌گیر بودن و فرآیند خسته‌کننده اتوکشی و خشک کردن هم به نوبه خود می‌توانند کاملا یک روز ما را هدر داده و نگذارند در خانه از این زمستان زیبا لذت ببریم.

شرکت ال‌جی برای برطرف کردن مشکلاتی مثل بو، چروک و خیس شدن لباس، در کمترین زمان ممکن، دستگاه مراقبت از لباس ال‌جی Styler را معرفی کرده است. برای استفاده از این سیستم، کافی است لباس خود را در این محصول مراقبت از لباس قرار دهید تا خودش همه کارها را انجام دهد. بخار منتشر شده از Styler عمیقاً در لباس نفوذ می‌کند و آویز متحرک با ملایمت لباس را تکان می‌دهد تا چروک‌ها باز شود، آلودگی ها از لباس زدوده شود و به علاوه بوی بد لباس نیز از بین برود. این سیستم یک راهکار آسان برای مرتب نگهداشتن لباس به صورت روزانه و بدون نیاز به خشک‌شویی است. روشی که کمک می‌کند همیشه خوش‌پوش باشید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید