۰۶ آذر ۱۳۹۸

با دوربین ال جی G8S ThinQ، همه چیز را شفاف ضبط کنید

دوربین Steady Cam در تلفن هوشمند  ال جی G8S ThinQ به شما امکان می‌دهد به ضبط وقایع زندگی در حال حرکت به نحوی شفاف بپردازید.

ال‌جی G8S ThinQ دوربینی با لنز سه‌گانه و زاویه دید عریض دارد. این دوربین بهبودیافته با عریض‌ترین عمق میدان ۱۳۷ درجه‌ای تاکنون، به کاربران امکان لذت بردن از قابلیت‌های بزرگنمایی را بدون هیچ کندی یا اعوجاج رنگ می‌دهد.

در پنل جلوی ال‌جی G8S ThinQ لنز استاندارد و دوربین Z تعبیه شده که از قابلیت‌های عکاسی پرتره و سلفی برخوردار است و کاربران می‌توانند از سلفی‌بازی آن هم به شیوه‌ای حرفه‌ای لذت ببرند. افزودن قابلیت‌های دوربین Z برای سنجش سریع فاصله به عمق و حس بیشتر عکس‌های پرتره کمک می‌کند.

آن دسته از کاربرانی که از ویدئوهای لرزان و پرتکان خود خسته شده‌اند خوشحال باشند زیرا ال‌جی G8s ThinQ با قابلیت دوربین ثابت یا Steady Cam برای ارائه ویدئوهای واضح و روان بدون استفاده از پایه تراز نگهدارنده وارد بازار می‌شود.

تصاویری واضح و شفاف حتی در زمانی که در حال حرکت هستید ثبت کنید. Steady Cam (دوربین بدون لرزش) با به حداقل رساندن لرزش غیراختیاری دست، به شما اجازه می‌دهد ویدئویی شفاف و روان در هر شرایطی ضبط کنید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید