Quantcast
خرداد ۶, ۱۳۹۸
May 27, 2019
lg_g3_rejectcall_message_fixed

همه ما چنین موقعیتی را تجربه کرده‌ایم. تلفن شما در وسط جلسه یا هر جای دیگی که مشغول هستید زنگ می‌زند و شما نمی‌توانید جواب دهید اما نمی‌خواهید فقط تماس را رد کنید. بلکه می‌خواهید کمی هم مؤدب باشید. بنابراین، شما می‌توانید پیامی را همراه با رد تماس ارسال کنید تا به مخاطب خود اطلاع دهید که قصد نادیده گرفتن او را ندارید. در ال‌جی G3، این کار یک فرایند ساده دارد و شما می‌توانید پیام شخصی خود را در صدر همه پیام‌های از پیش‌ تعیین‌شده تنظیم کنید.

در اینجا به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید پیام‌های خاص خود را ایجاد کنید:

  • اول از همه به قسمت تنظیمات اصلی در گوشی خود بروید.
  • روی گزینه تماس (Call) ضربه بزنید.
  • به پایین پیمایش کنید و روی گزینه رد تماس‌ها با پیام (Decline with message) ضربه بزنید.
  • شما چندین پیام از پیش تعیین‌شده می‌بینید که دلایل مختلف برای عدم پاسخگویی به تماس را نشان می‌دهند. برای ویرایش یکی از آنها، روی آن ضربه بزنید و قبل از ضربه بر روی گزینه ذخیر یا Save متن را اصلاح کنید.
  • برای افزودن یک پیام جدید، گزینه + را در گوشه بالا در سمت راست ضربه بزنید و پیام خود را بنویسید و سپس گزینه ذخیره را انتخاب کنید.

بار دیگر که تماسی را دریافت کردید و نتوانستید آن را پاسخ دهید، در پنجره‌ای که ظاهر می‌شود، به جای پاسخ اجباری یا رد تماس، بر روی گزینه Decline with message ضربه بزنید. همه پیام‌ها به شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید یکی را انتخاب کنید و برای مخاطب خاص خود ارسال کنید. فقط یادتان نرود که اگر قول می‌دهید که بعداً با او تماس می‌گیرید، حتماً این کار را انجام دهید.

5 دیدگاه در “تنظیم پیام‌های پاسخ خودکار برای تماس‌های ردشده در ال‌جی G3

  1. آقا این ۳۲ گیگش پس چی شد بخدا روانی شدیم.گفتید تا آخر هفته در دسترسه.پس کو تمام نمایندگیهای تهران زنگ زدم خودشون هم خبر نداشتن کی میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!لطفا جواب بدین.من ۲نفر ازدوستام میخواسن g3 بگیرن رفتن s5 گرفتن!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو