Quantcast
فروردین ۶, ۱۳۹۸
March 26, 2019
Red-Square-360-1024x1024

در راستای حمایت از حفظ میراث در روز جهانی محیط زیست، ال‌جی ۳۶۰ درجه شد

کلیپ ویدئویی ثبت شده با ماژول ۳۶۰ CAM ال‌جی G5 همگان را به تماشای مناظر مشهور از زاویه‌ای کاملاً جدید دعوت می‌کند.

ال‌جی الکترونیکس برای تأکید بر اهمیت حفظ اماکن میراث جهانی یونسکو با استفاده از یک ویدوی ۳۶۰ درجه نمای عریض‌تری به اعتبارات پایداری خود در روز جهانی محیط زیست افزود. به واسطه تنوع قابلیت‌های LG 360 CAM، یک ویدئوی دو دقیقه‌ای و ۳۶۰ درجه مناظر مشهور را به شیوه‌ای جدید به نمایش گذاشت و تماشاگران را به داشتن نقشی فعال در حفاظت از میراث آسیب‌پذیر اطرافشان فراخواند.

Eiffel Tower 360

روز جهانی محیط زیست، یک شنبه ۵ ژوئن، (دیروز) مهم‌ترین روز سازمان ملل متحد برای تشویق آگاهی جهانی و اقدام برای حفاظت از محیط زیست است. پرسنل ال‌جی از سال ۲۰۱۰ در سراسر دنیا در فعالیت‌های داوطلبانه متنوعی شرکت می‌کنند تا همبستگی خود با هدف روز جهانی محیط زیست سازمان ملل نشان دهند.

Opera House 360

قدرت شگفت‌انگیز ویدئوی ۳۶۰ درجه بینندگان را فراتر از مرزهای دستگاه‌های خود می‌برد و نیم‌نگاهی هیجان‌انگیز به آینده محتوای سرگرم‌کننده دارد. این ویدئو اماکن مهمی مانند مجسمه آزادی، برج ایفل، میدان قرمز، دیوار بزرگ چین، خانه اپرای سیدنی و قصر چانگ دئوک سیئول نمایش می‌دهد و در راستای درخواست روبه‌فزونی برای محتوای VR (واقعیت افزوده) در شبکه‌های اجتماعی است. تصاویر و ویدئوهای ۳۶۰ درجه در رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار با سرعتی غیرقابل باور در حال رشد هستند. فیس‌بوک گزارش داد که بیش از ۲۰ هزار ویدئوی ۳۶۰ درجه، از زمانی که برای اولین بار پشتیبانی از آنها صورت گرفت، در این رسانه آپلود شده است و هر روز بیش از صدها مورد به این رقم اضافه می‌شود.

Great Wall 360

هر کدام از این اماکن توسط پرسنل ال‌جی با استفاده از ۳۶۰ CAM به صورت ۳۶۰ درجه ثبت شده‌اند. ماژول LG 360 CAM دو دوربین ۱۳ مگاپیکسل دارد که در ترکیب با هم تصاویر و ویدئوها را از تمامی جهت‌ها ثبت می‌کند. ابعاد کوچک دوربین و وزن سبکش باعث می‌شود این دستگاه بسیار راحت حمل شود. باتری بادوام ۱۲۰۰ میلی‌آمپر نیز به کاربران توانایی ضبط ۷۰ دقیقه‌ای با هر بار شارژ را می‌دهد. ماژول LG 360 CAM ابزاری حیاتی برای فراتر رفتن از مرزهای خلاقیت و ثبت محتوایی غنی‌تر و کامل‌تر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو