Quantcast
اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸
April 23, 2019
c0f5d27d-70dd-4ad6-b88b-f913bb763718

سلامتی باعث آرامش خیال می‌شود و می‌توان با حفظ سلامت محیط، زندگی با کیفیت‌تری را تجربه کرد. فناوری TrueSteam با شستشوی کامل و ضد آلرژی در این راه به ما کمک می‌کند.

شست‌وشوی سریع، بدون حساسیت، انعطاف‌پذیر و بهینه در مصرف انرژی

استفاده از بخار همواره یادآور انقلاب بزرگ صنعتی بوده است. این بار بخار در کاربردی دیگر به خدمت انسان در آمده است؛ کاربردی که همیشه به آن نیازمندیم: شست‌وشوی لباس.

با استفاده از فناوری True Steam آب و بخار دست در دست هم داده‌اند تا آلودگی را از لباس‌های شما بزدایند. این فناوری نوظهور که اولین بار در دستگاه‌های شوینده ال‌جی استفاده شده است باعث می‌شود الیاف لباس حفظ گردد و لباس‌ها پس از شست‌وشو چروک نشوند. ضد حساسیت بودن، سرعت، کارایی و انعطاف‌پذیری بالا از قابلیت‌های این فناوری شگفت‌انگیز است.

ضد حساسیت

بخار در ماشین لباسشویی True Steam با نیرویی باورنکردنی نفوذ می‌کند و آلودگی‌ها رامی‌زداید. همچنین، بخار باعث می‌شود چین و چروک روی لباس ایجاد نگردد. با برنامه AllergieneTM به طور کاملاً مؤثر می‌توان ۹۵ درصد از ذرات حساسیت‌زا را از الیاف لباس زدود.

سرعت

با این قابلیت لباس‌ها تنها ظرف ۲۰ دقیقه تمیز می‌شوند و بدون استفاده از اتو کلیه خطوط و تا خوردگی‌ها از بین می‌روند. این بدان معناست که در زندگی پر مشغله امروزی شما وقت بیشتری برای لذت بردن ازچیزهای دیگر خواهید داشت.

230f5831-8542-4035-9a47-ddbabcfd9ef7

کارایی

ماشین لباسشویی جدید ال‌جی ضمن کاستن از زمان شست‌وشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن قابل توجه مصرف انرژی می‌شود. به علاوه، ماشین‌های لباسشویی بخار ال‌جی آب کمتری نسبت به ماشین لباسشویی‌های رایج در بازار مصرف می‌کنند.

انعطاف‌پذیری

قابلیت True Steam همراه با قابلیت‌های نوآورانه دیگری نظیر موتور بدون تسمه و ۶ Motion Direct Drive که به منظور ایجاد حرکات متفاوت شست‌وشو در نظر گرفته شده، عرضه می‌شود. با ارائه شش روش متفاوت شست‌وشو و ترکیب آن با فناوری بخار، انتخاب ماشین لباسشویی مناسب شما دیگر خیلی سخت نیست.

چندی قبل، در ۲۳ دی ۹۳ ماشین لباسشویی ممتاز تایتان ال‌جی طی مراسم رسمی به بازار ایران معرفی شد و پس از آن مورد استقبال و توجه مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان ال‌جی قرار گرفت. به منظور راحتی مشتریان، ماشین‌های لباسشویی‌ True Steam نیز به زودی با ضمانت گلدیران به بازار ایران عرضه می‌شوند.

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو