Quantcast
اسفند ۱۳, ۱۳۹۹
March 3, 2021
42f8649b-654d-43a1-8f80-38277fe4ff81

دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE با استفاده از پنل شفاف و نوآورانه‌اش، فرایند تصفیه هوا را به تجربه‌ای بصری تبدیل کرده است.

از آنجایی که این تصفیه هوا به سیستم منحصر به فرد آبی مجهز است، قدرت آب را تحت کنترل در می‌آورد تا مواد شیمیایی مضر و آلاینده‌ها را فیلتر کند و همزمان سطح رطوبت اتاق را به سرعت به سطح ایده‌آل برساند.

این محصول همچنین به سیستم فیلتر سیاه LG SIGNATURE مجهز است که به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد فیلترها را به مدت بیش از ۱۰ سال بشویند و دوباره استفاده کنند. امری که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌شود.

تمرکز همیشگی ال‌جی بر این بوده که نوآورانه‌ترین فناوری‌ها و نفیس‌ترین طراحی‌ها را به ایران بیاورد و در اختیار افرادی علاقمند به پیشرفته‌ترین محصولات و با سبک‌زندگی‌های منحصربه‌فرد بگذارد.

75115c6f-81ab-4632-b6b7-0e7145f5e337

دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE که در نمایشگاه CES 2016 لاس‌وگاس در معرض عموم گذاشته شد از آب برای تمیز کردن با قدرت بیشتر استفاده می‌کند. و در مقایسه با دستگاه‌های هواشوی معمولی، شما می‌توانید دوبرابر رطوبت بهینه بیشتری را داشته باشید.

دستگاه تصفیه هوایی که هوا را در مقابل چشمان شما تمیز می‌کند

ال‌جی بر این باور است که هیچ چیز مهم‌تر از هوای پاک نیست. دستگاه تصفیه هوای LG SIGNATURE که با ظاهری عالی طراحی شده است این امکان را فراهم می‌آورد که فرایند تصفیه هوا با استفاده از پنل مبتکرانه و شفاف تجربه‌ای قابل مشاهده باشد.

aqua-cyclone

این دستگاه تصفیه هوا از قابلیت پیشرفته Aqua-Cyclone برخوردار است که از قدرت آب برای پاک کردن مواد شیمیایی و اجزای مضر بهره می‌برد و در عین حال نیز رطوبت خانه را در سطح مطلوبی نگه می‌دارد. این دستگاه به سیستم فیلتر Semi-Permanent (نیمه دائم) مجهز است. از همین رو، مشتریان می‌توانند به مدت ۱۰ سال فیلترها را بردارند، بشویند و دوباره استفاده کنند؛ این یعنی صرفه‌جویی در زمان و هزینه.

حفاظت در یک چشم بر هم زدن! ممکن است فیلتر گردوخاک و فیلتر ضدبو را فراموش کنید زیرا تا ۱۰ سال آینده با آنها کاری ندارید و خوب کار می‌کنند. و وقتی سخن از تعویض به میان می‌آید هیچ هزینه اضافی برای تهیه فیلتر جدید لازم نیست.

gallery_4_air_cleaner_02-1024x576

فن گردباد با چرخش ۳۶۰ درجه

این دستگاه تصفیه و مرطوب‌کننده هوای قدرتمند به تمامی گوشه‌های اتاق دسترسی پیدا می‌کند و نسبت به مدل‌های قبلی قدرت باد بیشتری دارد و به همه جا می‌رسد.

fan

شاخص هوشمند

حسگر هوشمند PM 1.0/2.5/10 شرایط هوا و آلودگی داخل اتاق را تشخیص می‌دهد و شما را از نتایج باخبر می‌نماید.

gallery_4_air_cleaner_01-1024x576

کنترل هوشمند IAQ

وقتی کیفیت هوای خانه پایین‌تر از حد خاصی باشد، اعلان خودکاری را از طریق قابلیت Patrol دریافت خواهید کرد.

gallery_4_air_cleaner_04-1024x576

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

yasadışı bahis haberleri