Quantcast
اردیبهشت ۱۹, ۱۴۰۰
May 9, 2021
lg-55ec9300-screenshots-product-photos03

ما می‌دانیم که چقدر کار کردن با تلویزیون‌های هوشمند سخت است اما به آنهایی که تلویزیون هوشمند ال‌جی دارند با اطمینان می‌گوییم که تلویزیون هوشمند شما “هوشمند” است زیرا سرگرمی و انواع گوناگون مطالب را با یک روش ساده و ملموس ارائه می‌دهد.

هیچ پیچیدگی یا محدودیتی برای دسترسی شما به همه چیزهایی که تلویزیون هوشمند ال‌جی با سیستم عامل بسیار تحسین‌شده webOS ارائه می‌دهد وجود ندارد.

وقتی ال‌جی webOS را تولید کرد، انگیزه اصلی تولید رابط کاربری ساده و کاربرپسند بود. این ایده ساده اما مبتکرانه و تعهد ما برای بیشتر کردن راحتی کاربر تحت مفاهیم تغییر ساده، کشف ساده و ارتباط ساده خودش را این گونه ثابت کرد که برای رابط کاربری کارآمد و کاربرمحور ارزش دارد.

LG-webOS-8

بری بودن از پیچیدگی‌ها و دشواری‌های فناوری پیشرفته یکی از امتیازات این پلت‌فرم است. اکنون، شما می‌توانید از تلویزیون هوشمند، همان طور که باید، لذت ببرید. این پلت‌فرم برای بیشتر کردن راحتی کاربر و تحت مفاهیم تغییر ساده، جست‌وجو و اتصال ساده طراحی شده است.

حالا، در این ویدئو ببینید که به چه سادگی می‌توانید تلویزیون خود را به اینترنت متصل کرده و از تلویزیون هوشمند خود بیشترین بهره را بگیرید.

10 دیدگاه در “با تلویزیون خود، به دنیای اینترنت پا بگذارید

  1. سلام
    من به اینترنت وصل میشم اما فقط سایت ایرنا رو باز میکنه،هر سایت دیگه ای رو میزنم این ارور میده
    Peer failed to perform TLS handshake
    چیکار باید بکنم؟
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

ankara idare avukatı
yasadışı bahis haberleri