۲۰ خرداد ۱۳۹۶

دسترسی آسان با خانواده بزرگ Door-in-Door ال‌جی

یخچال‌ Door-in-Door ال‌جی؛ نهایت کارایی در اوج زیبایی

از یک یخچال چه انتظاری دارید؟ احتمالاً در پاسخ به این سوال مواردی مثل سرمای زیاد، جادار بودن، حفظ کیفیت مواد غذایی و البته دسترسی راحت به آنها را ذکر می‏کنید. این قابلیت‌ها معمولا در هر یخچال متغیر است، با این حال سری یخچال‌های ™Door-in-Door   ال‌جی توانسته‌اند هر آنچه از یک یخچال انتظار دارید را در بهترین حالت و البته در قالبی شیک و مدرن در اختیار شما بگذارند.

مشتریان همیشه به دنبال یخچالی‌ بوده‌اند که هم انرژی کم‌تری مصرف کند و هم آن‌ها بتوانند دسترسی آسان‌تری به محتویاتش داشته باشند. همین امر به‌تنهایی باعث شد فناوری جدیدی به بازار یخچال‌‌ها بیاید که آن را با نام Door-in-Door می‌شناسیم. فناوری‌ای که برای اولین بار توسط ال‌جی معرفی شد. این یخچال‌  Door-in-Door مجهز به یک درب دیگر روی درب اصلی یخچال است و مشتریان این محصول، می‌توانند تنها با فشار یک دکمه به سرعت و آسانی به مواد غذایی مورد نیاز خود در طول روز دسترسی پیدا کنند. این فناوری از بدو تولد خود تاکنون مورد تحسین متخصصان قرار گرفته و مشتریان استقبال بی‌نظیری از این نوآوری کردند و آن را به عنوان یک استاندارد برای دسترسی سریع و مصرف کم به رسمیت شناختند.

حل مشکل باز و بسته کردن در یخچال

یکی از عادات قدیمی ما باز و بسته کردن در یخچال است که به این راحتی‌ها از سرمان بیرون نمی‌رود. عادتی که باعث هدر رفت سرمای یخچال و مصرف انرژی بالاتر آن می‌شود. بررسی ها نشان داده است که به طور میانیگین درب یخچال 79 بار در طول یک روز باز و بسته می شود.  به خاطر وجود قابلیت Door-in-Door در یخچال ال‌جی شما می‌توانید تنها با فشار یک دکمه به آسانی به مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. با وجود ال‌جی ™Door-in-Door تعداد باز و بسته کردن درب اصلی در طول روز به کم ترین اندازه می‌رسد. بدین ترتیب خروج هوای سرد تا ۴۷٫۳% کاهش می‌یابد و مواد غذایی مدت زمان بیشتری تازه باقی می‌مانند.

0311-1539open-loading

قفسه‌ها را مطابق میل خود بچینید

بسیاری از مواقع، وقتی می‌خواهیم مواد غذایی جدیدی به داخل یخچال اضافه کنیم، باید اندازه قفسه‌ها را در نظر گرفته و بر اساس آن تصمیم به خرید بگیرم. با این حال همیشه سایز این مواد غذایی بر وفق مراد ما نیست و مجبور می‌شویم از خیر آن بگذریم. در یخچال ال‌جی با یک امکان ساده این مشکل برای همیشه حل شده است. ابتدا اینکه فضای قفسه‌ها بسیار جادار طراحی شده است. با این حال اگر باز هم مواد غذایی نیاز به فضای بیشتری داشت باشند ارتفاع طبقات این یخچال قابل تغییر است و کار شما را بسیار راحت می‌کنند.

به‌علاوه همه این ویژگی‌ها ال‌جی یک ویژگی جالب و کاربردی دیگر نیز در سازمان‌دهی طبقات خود گنجانده است. یک “مینی‌بار” کوچک که به‌وسیله آن شما می‌توانید ظرف مورد نیازتان را روی سطح صاف آن قرار داده و در حالی که کنار یخچال ایستاده‌اید، نوشیدنی خود را داخل فنجان یا لیوان بریزید و دیگر زحمت حمل بطری‌های سنگین را به خود ندهید.

 0316-___ف_و_091_V3

باز هم فضای بیشتر

اگر به مدل یخچال‌های دارای سیستم یخ‌ساز دقت کرده باشید متوجه می‌شوید که بخش اعظمی از فضای پشت در یخچال معطوف به مکان یخ‌ساز و قسمت‌های جانبی آن شده است. در این مدل از یخچال‌های ال‌جی این فضا نیز به‌صورت بهینه درآمده و یخ‌ساز باریکی در داخل درب اصلی تعبیه شده است. این طراحی خاص باعث شده تا فضای زیادی ( حدود 10 لیتر) برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار بگیرد و بتوانید حجم زیادی از مواد غذایی کم حجم نظیر تخم‌مرغ، پنیر و یا ژامبون  و… را در آن ذخیره کنید.

حداقل مصرف و سر و صدا

خارج از فناوری‌هایی مثل Door-in-Door ، این یخچال‌ مجهز به کمپرسور اینورتر خطی است که ذخیره انرژی را تا ۳۲% افزایش، سر و صدای ناشی از موتور را تا ۲۵% کاهش می‌دهد. فناوری به کار رفته در ساخت این موتورها به حدی قابل اطمینان است که ال‌جی آن را تا 10 سال ضمانت کرده است.

سرد همراه با رطوبت زیاد هوا

بسیاری از مواد غذایی بخصوص میوه‌ها و سبزی‌ها در مدت زمان نگهداری در یخچال کم‌کم طراوت خود را از دست داده و به‌سوی نابودی می‌روند. در سری Door-in-Door ال‌جی برای این مشکل راه‌حل جالبی در نظر گرفته شده است. یک کشوی مخصوص برای میوه‌ها و سبزی‌ها در معرض آسیب که با قابلیت Moist Balance Crisper بیش از 20 درصد رطوبت بیشتری برای این‌گونه مواد غذایی فراهم می‌کند و مانع از دست رفتن تازگی آنها می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید