۱۰ تیر ۱۳۹۶

ضیافت برگزیدگان پروژه جهانی ال‌جی چلنجر

پنج‌شنبه شب گذشته، بچه‌های ال‌جی چلنجر (LG Challenger) با حضور سفیر کره و مدیر عامل شرکت ال‌جی برای شروع سفرهای تحقیقاتی به ضیافت شام دعوت بودند.

اولین تیم 15 تیر سفر خود را به کره جنوبی انجام می‌دهد.

بعد از استقبال فراوانی که در پروژه ال‌جی چلنجر انجام شد، 5 تیمی که به مرحله پایانی رسیدند قرار شد به کشورهای اسپانیا، فنلاند، ایتالیا، بلژیک و کره جنوبی سفر کنند.

افراد انتخاب شده نهایی ۵ گروه (که نام آنها در ذیل آمده است) طی مدت ۲ روز در دفتر ال‌جی تهران توسط بخش منابع انسانی آموزش داده می‌شوند. افراد در مورد چشم انداز ال‌جی، رویکرد جهانی ال‌جی، کار گروهی آموزش می‌بینند تا به یک LG Global Challenger واقعی تبدیل شوند. هر گروه شرکت‌کننده به صورت مستقل در اوایل تابستان از سازمان‌های دولتی، آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و نهادهای علمی تراز اول جهان که قبلاً در طرح مشخص شده‌اند بازدید کرده و این زمان را صرف تحقیقات در کشور انتخابی می‌کنند. تیم برتر بعد از انجام سفرهای تحقیقاتی مبلغ ۱۲ هزار دلار به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد و همچنین فرصت یک دوره کارآموزی در شرکت ال‌جی الکترونیکس را خواهد داشت.

معرفی ۵ تیم برگزیده در پروژه  LG Global Challenger

گروه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با موضوع حفاظ ایمنی مترو به مقصد کره جنوبی
گروه دانشگاه علم و صنعت با موضوع بازیافت تایرها برای استفاده در صنعت راه آهن به مقصد اسپانیا
گروه دانشگاه هنر تهران با موضوع کام‌جویی در آموزش به مقصد فنلاند
گروه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با موضوع روش‌های متنوع تفکیک از مبدأ در مؤسسات تجاری کشورهای توسعه‌یافته به مقصد بلژیک
گروه دانشگاه تهران با موضوع Design for Community Well-being Through Cultural Emotions به مقصد ایتالیا

گروه ال‌جی این افراد را تحت حمایت کامل مالی از جمله تأمین تمام هزینه‌های رفت و آمد، هزینه اقامت، بیمه و سایر فعالیت‌ها قرار خواهد داد.

photo_2017-03-11_07-19-11-e1489209770151

در این پروژه، همه تیم‌ها فعالیت‌های خود را از طریق فیلم، عکس و گزارش منتشر خواهند کرد. تمامی اطلاعات جمع‌آوری شده توسط شرکت‌کنندگان بر روی وب سایت LG Global Challenger آپلود می‌شوند. هر ساله، در کره جنوبی نزدیک به ۳۰۰ صفحه از مطالب اینترنتی منتشر شده مورد بازدید بیش از ۱٫۷ میلیون بازدیدکننده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، طی مراسم ضیافتی که برگزار شد، سفیر کره جنوبی از شرکت کنندگان دعوت کردند تا در اجرای ارکستر ملی کره در تالار وحدت به مناسبت هفته فرهنگی کره در تاریخ 17 تیرماه تشریف بیاورند.

پروژه جهانی LG Global challenger بر پایه‌ی اهداف خاصی برنامه ریزی شد که حمایت از دانشجویان و تشویق آنها به مطالعه عمیق در مورد موضوعاتی که تمایل به یادگیری دارند و نیز ایجاد فضا و بستر مناسب برای رقابت و چالش‌های بی پایان جزو اهداف این برنامه به شمار می‌رود.

ال‌جی از ۲۰ شهریور ماه سال ۱۳۹۵ فرصت انجام سفرهای تحقیقاتی برای دانشجویان ایرانی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به کلیه کشورهای مختلف فراهم آورد تا علاقه‌مندان به علم و یادگیری در این مسیر تجربه و چشم اندازی جدید به دست آورند. این پروژه جهانی ال‌جی تا ۱۰ دی ماه ادامه داشت.

۲ نظر

رجبی ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ پاسخ

من معلم هستم و هر هفته در ۳ شهر پروازی مدرسم
به تمامی مدارس حوزه فعالیتم در اهواز تهران و همدان و همکارم جریان گلدیران و ضمانت نامه پوشالی اش را تعریف کرده ام دو هفته است تلویزیون شکسته برای من آورده اند و هر چه تماس میگیرم به سختی موفق شده ایم مجدد کارشناس بفرستند من چهار میلیون و هفتصد در دو هفته پیش تلویزیون شکسته خریده ام و حتی خود کارشناسان ارسالی هم اذعان دارند که سخت موفق میشوید حقتان را بگیرید خواهشا هیچ کس خرید نکند و من این موضوع را رسانه ای خواهم کرد

ال جی ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ پاسخ

سلام دوست عزیز،

از مشکلی که برایتان پیش آمده متأسفیم. لطفا به منظور بررسی بیشتر موضوع و پیگیری دقیق تر مشکل وارده، شماره تماس خود را اعلام بفرمایید تا از طرف شرکت ال‌جی با شما تماس بگیرند.

متشکریم.

نظر دهید