۰۹ مرداد ۱۳۹۶

تجربه نمایشگر FullVision با عرضه ال‌جی Q6 از ماه آگوست

ال‌جی Q6 اولین تلفن همراهی است که نمایشگر FullVision با حداقل حاشیه را با قیمت مناسب یک تلفن هوشمند میان‌رده‌ در اختیار مشتریان می‌گذارد.

جدیدترین تلفن هوشمند ال‌جی با نمایشگر اختصاصی FullVision از همین هفته در سراسر دنیا در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. ال‌جی Q6 که برای برطرف کردن نیازها و انتظارات مشتریان فهمیم عصر مدرن در کل دنیا طراحی شده است از این هفته در کره عرضه می‌شود و به زودی وارد بازارهای آسیا، اروپا، خاورمیانه و امریکا در هفته‌های آتی خواهد شد.

ال‌جی Q6 اولین مدل از سری جدید Q ال‌جی است و برای مشتریانی طراحی شده است که می‌خواهند یک تلفن همراه با فناوری تلفن‌های هوشمند پرچمدار ال‌جی منتها با قیمت استثنایی را تجربه کنند؛ فاکتورهایی که مشتریان فهیم عصر مدرن آن را می‌ستایند. ال‌جی Q6 همان دی.ان.اِی ال‌جی G6 که برنده جایزه شده است را دارد؛ یعنی اولین تلفن هوشمندی که نمایشگر FullVision ال‌جی را معرفی کرد. ال‌جی با FullVision نمایشگر بزرگی را در اختیار مشتریان می‌گذارد که به راحتی می‌توانند با یک دست یا آن کار کنند؛ دقیقاً بزرگترین چالشی که در دهه اخیر طراحی تلفن‌های هوشمند با آن مواجه شده است.

این قابلیت برجسته در ال‌جی Q6 نمایشگر 5.5 اینچ FHD+ Full Vision است. فناوری منحصربه‌فرد نمایشگر نه تنها بیشترین فضا را ارائه می‌دهد بلکه چندوظیفگی را تسهیل می‌کند و به کاربر امکان می‌دهد تا نمایشگر را به دو پنجره مربعی شکل کامل تقسیم کنند که هم به شکل افقی و هم عمودی قابل مشاهده است. حالت دوربین مربعی Square Camera Mode به ادغام دو تصویر مربعی در یکی و ایجاد کلاژهای مربعی کمک می‌کند؛ همان قابلیت خیلی محبوب برای طرفداران رسانه‌های اجتماعی.

تاریخ دقیق عرضه ال‌جی Q6 به ایران و قیمت آن در زمان ورود به کشور اعلام خواهد شد.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید