۲۸ دی ۱۳۹۶

جشنواره نوروزی 90 روز با ال‌جی

جشنواره نوروزی 90 روز با ال‌جی؛ از تخفیف‌ها و هدایای فوق‌العاده تا سفر به جام‌جهانی روسیه

 شرکت ال جی و گلدیران در جشنواره نوروزی خود مشتریان عزیز را با سبدی پر از هدیه و تخفیف راهی منزل می‌کنند. در جشنواره نوروزی 90 روز با ال‌جی علاوه بر تخفیف‌های فوق‌العاده ، از ال جی و گلدیران هدیه نقدی دریافت می‌کنید. هدیه‌ای که از 100 هزار ریال شروع شده و به 100 میلیون ریال نیز می‌رسد. علاوه بر همه این تخفیفات و هدایای فوق‌العاده، یک اتفاق هیجان‌انگیز دیگر نیز در انتظار شماست. در این جشنواره با خرید هر یک از محصولات ال‌جی می‌توانید شانس خود را برای برنده شدن سفر به جام‌جهانی روسیه 2018 نیز محک بزنید و به عنوان یکی از 90 برنده خوش‌شانس، برای دیدن حداقل دو بازی، در کنار تیم ملی ایران باشید.

 شرایط  جشنواره  نوروزی 90 روز با ال جی:

 جشنواره نورزوی 90 روز با ال جی از تاریخ 1 بهمن ماه 1396 تا 31 فروردین ماه 1397 در جریان خواهد بود و دارای مزایای ذیل می باشد :

 • به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری کنید، یک کارت هدیه، دریافت خواهید کرد.
 • مبلغ تخفیفات و هدایای ویژه جشنواره، پس از نصب محصول به شماره کارت یا شماره کارت های هدیه شما واریز خواهد شد.
 • جهت دریافت این تخفیفات، حتماً توضیحات نحوه ی شارژ کارت را مطالعه نمایید.
 • جهت دریافت این تخفیفات و شرکت در قرعه کشی ها، لازم است محصول خود را از طریق شرکت مشتریان گلدیران، و در بازه جشنواره نصب نمایید. (فرصت نصب تا 10 اردبیهشت ماه 1397 )
 • اطلاع از مبلغ تخفیف و هدایای نقدی به صورت پیامکی و به شماره موبایلی که برای هماهنگی مربوط به نصب محصول، ثبت کرده اید انجام خواهد گرفت.
 • در محصولات پایین فریزر مدل BF320 و BF420 درصورتی که از یک مدل، دو دستگاه خریداری و به صورت دوقلو در یک آدرس نصب نمایید( یعنی تنها یک شماره موبایل جهت هماهنگی های مربوط به نصب ثبت کرده باشید) علاوه بر تخفیفات هر کدام از دستگاه ها مبلغ2,000,000ریال تخفیف بیشتر دریافت خواهید کرد.
 • فقط برای مدل های لباسشوییSIGNATURE  LGو TWINWash G+  در صورت خرید همزمان لباسشویی اصلی و مینی  نیاز است دو کارت هدیه دریافت نمایید و مبلغ مجموع تخفیف جشنواره در دو کارت تقسیم شده و شارژ می گردد.

هدایای نقدی جشنواره :

 در این جشنواره، شما علاوه بر تخفیفات محصولی(محصولات ذکر شده در این برگه) شانس برنده شدن هدیه نقدی از 100,000  تا100,000,000 ریال را نیز خواهید داشت که بعد از نصب محصول به قید قرعه به شما تعلق می گیرد و از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. (فرصت نصب تا 10 اردیبهشت ماه 1397 )

 90 سفر به جام جهانی روسیه به قید قرعه برای تمامی خریداران محصولات ال جی :

 این قرعه کشی بین تمامی خریدارانی که محصولات صوتی، تصویری، لوازم خانگی، تصفیه هوا و کولرهای گازی ال جی را در بازه جشنواره خریداری و نصب نمایند صورت می گیرد و 90 برنده خوش شانس به مسابقات جام جهانی روسیه 2018 و دیدن حداقل دو بازی تیم ملّی ایران اعزام می گردند (محصولات خارج از جدول تخفیفات نیز شانس برنده شدن در قرعه کشی سفر به جام جهانی را خواهند داشت؛ به غیر از موبایل، سیستم های تهویه صنعتی، نمایشگرهای تجاری، مانیتور TV،ویدیو پروژکتور و پنل های خورشیدی) :

 • شانس شرکت در قرعه کشی به ازای هر یک میلیون تومان یک امتیاز محاسبه می شود. امتیاز خریدها همگی رند به بالا می شوند.( یعنی خرید زیر یک میلیون تومان 1 امتیاز، بین 1 و 2 میلیون تومان 2 امتیاز و )
 • مبنای محاسبه امتیاز کسب شده از مبلغ خرید محصولات، قیمتِ مصرف کننده مندرج در سایت گلدیران است.
 • قرعه کشی به صورت روزانه بین تمام خریداران انجام می شود و در پایان هر روز، برنده آن روز مشخص می گردد، پس هر چه زودتر محصولات را خریداری و نصب نمایید، در تعداد قرعه کشی های بیشتری شرکت داده خواهید شد. به عبارت دیگر اگر شما در روزهای پایانی جشنواره اقدام به خرید و نصب نمایید، تنها به تعداد روزهای باقی مانده تا پایان جشنواره شانس شرکت در قرعه کشی را خواهید داشت.

به عنوان مثال اگر روز اول جشنواره خرید و نصب نمایید  90 مرتبه شانس شرکت در قرعه کشی با امتیاز خرید کسب شده را خواهید داشت و اگر سه روز مانده به پایان جشنواره خرید و نصب نمایید فقط 3 مرتبه با امتیاز خرید کسب شده شانس شرکت در قرعه کشی را دارید.

 • در صورت عدم امکان تهیه بلیط بازی های ایران در جام جهانی و یا به درخواست شخص برنده، مبلغ معادل تور یک هفته ای جام جهانی و بلیط دو بازی ایران به برندگان، نقداً پرداخت خواهد شد.

تذکر مهم : استفاده از مزایای این جشنواره مشروط به خرید محصولات قید شده درجدول جشنواره و با گارانتی گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت و نصب محصول از طریق شرکت مشتریان گلدیران است. شرایط وهدایای جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره 021-84733  تماس حاصل فرمایید.

ref1

washing

mwo-ec-styler

tv1(1)

tv2(1)

cooler

مراحل شارژ کارت هدیه

sharj(1)

دقت فرمایید:

جشنواره ” نوروزی 90 روز با ال‌جی” از 1 بهمن  1396 تا 31 فروردین1397 در جریان خواهد بود و مهلت نصب محصولات تا 10 روز پس از پایان جشنواره ( 10 اردیبهشت 1397 ) است.

• جهت دریافت تخفیف‌های پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره‌84733-021 تماس حاصل فرمایید.

• تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال‌جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم‌خانگی، درج شده است) معتبر است. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.

• به ازای هر محصول مشمول جشنواره ” نوروزی 90 روز با ال‌جی” که خریداری می‌کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره‌ آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

• حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می‌توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت‌بانکی  نیز حداکثر 20 روز پس از ارسال شماره‌ کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

• جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می‌توانید عدد  1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام کرده‌اید، به سامانه 100083583 ارسال فرمایید.

• در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام کرده‌اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره021-84733( بخش جشنواره‌ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا 3 ماه پس از پایان جشنواره خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت‌ها میسر نیست.

• کارت هدیه‌ پرداخت الکترونیک سامان را می‌توانید در هنگام خرید از همه کارت‌خوان‌های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی‌توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

۱۷ نظر

فرامرز ۱ بهمن ۱۳۹۶ پاسخ

محصولات جدید و با کیفیت شرکت الجی رو موجود کنین

جلال بهزادی ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ پاسخ

هر روز کانالتونو میبینم به امید برنده شدن

محمد ربیعی ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ پاسخ

ا سلام/ و خسته نباشید / ببخشید موبایل ال جی جزو محصولات گلدیران یا لا جی نیست ؟
چرا؟
من یک موبایل v30 تقاضا دارم /

پریسا ۶ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

من سفر به روسیه رو برنده شدم از استان‌گیلان

ال جی ۷ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

سلام دوست عزیز،

تبریک میگیم بهتون. جام جهانی خوش بگذره 🙂

سامانیان ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

من تازه یک دستگاه ماشین ظرف شویی خرید کردم.امتیازم ۴ است و تعداد قرعه کشی ۴۹ است.کی و چطوری در قرعه کشی شرکت داده میشم.
ممنون

علی میر ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

سلام لوازم خانگی توکار شامل یخچال فر ظرفشویی لباسشویی و صفحه گاز دارید؟

رضا ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

من تازه ازدواج کردم و وسیله های که از ال جی خرید کردم برای جهیزیه بوده.الانم به شدت به این قرعه کشی نیازمندم.هر روز دارم خدا خدا میکنم که برنده بشم و هر روز صد مرتبه سایت چک میکنم.

محمود ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ پاسخ

با خرید محصولات ال جی و نصب آن به طور خودکار در قرعه کشی شرکت داده میشوم یا باید کار خاصی انجام بدهم ؟

حمیدرضا ۹ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

با سلام بنده یک ساید بای ساید خریداری کرده و نصب کردم می خواستم بدونم برای قرعه کشی در جام جهانی چه کدی باید پیامک بکنم

سامان ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

باسلام
من برنده سفر به روسیه شدم
برنامه ی سفر چیست ؟؟؟
و چه بازی هایی رو می بینیم؟؟

حمیده ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

سلام ، چجوری مطلع شدید؟

Rahim ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

چ موقع میدن جایزه رو

ایمان ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

سلام، چرا جدیدا اسامی برندهتی سفر اعلام نمی شود.

آرش ۴ خرداد ۱۳۹۷ پاسخ

منم منتظرم
چرا نمیگن پس

آرش ۴ خرداد ۱۳۹۷ پاسخ

اسامی ۹۰ نفر برنده چرا اعلام نشده؟
جام جهانی که داره شروع میشه

ال جی ۵ خرداد ۱۳۹۷ پاسخ

دوست عزیز،

تمام اسامی ۹۰ نفر و هم چنین اسامی برندگان قرعه کشی هفتگی هم در وب سایت گلدیران، هم در وبلاگ ال جی و هم در صفحه تلگرام رسمی ال‌جی اعلام شده است.

نظر دهید