Quantcast
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰
May 18, 2021
G8-Design-Story-03

از آنجا که دوربین در تلفن‌های هوشمند به یک قابلیت اصلی مبدل شده است، شرکت‌های سازنده از هزینه کردن برای ارائه بهترین سخت‌افزار ممکن کوتاهی نمی‌کنند. همین امر باعث ایجاد برآمدگی و ناهمواری زشت در بزرگترین و بهترین دوربین‌های امروزی شده است.

برآمدگی در دوربین به مرور زمان جزیی ناگزیر در طراحی تلفن‌های هوشمند مدرن شد. طراحی زشت دوربین علاوه بر ظاهر زشت و ناخوشایند برجستگی، منجر به خط و خش افتادن آسان شیشه دوربین می‌شد و ظاهر ناموزونی و آزاردهنده‌ای به تلفن هوشمند در هنگامگذاشتن روی میز می‌داد.

G8-Design-Story-04

قابلیت‌های پیشرفته دوربین در ال‌جی G8 ThinQ مانند حسگر دوربین بزرگتر، دوربین Time-of-Flight Z و لنزهای زاویه فوق گسترده و سوپر واید به این معنی است که حذف برآمدگی دوربین نباید کار ساده‌ای باشد. اما طراحان و مهندسان ال‌جی با همکاری یکدیگر و با تمرکز جدی بر فلسفه طراحی Less is more توانستند دوربین ال‌جی G8 ThinQ را کاملا به زیر شیشه منتقل کنند تا ظاهری یکدست و صاف و بدون قربانی کردن هیچ کدام از مزایای مشتری و امکانات دوربین پدید آورند. بعد از تست ۳۰ ایده مختلف طراحی دوربین، ظاهر G8 ThinQ به شیوه امروز نهایی شد.

ال‌جی G8 ThinQ یک تلفن هوشمند با بدنه صاف و یکدست است که مشکل همیشگی برآمدگی دوربین را بدون تأثیر منفی در زیبایی ظاهر حل کرده است؛ ظاهری که از همان طرح مفهومی بازتابی از نیاز مشتریان بوده و ترکیبی از طراحی خوب، سادگی و پرداخت مرغوب و منحصربه‌فرد آن است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

ankara idare avukatı
yasadışı bahis haberleri