۱۱ شهریور ۱۳۹۸

عرضه ماشین‌ لباسشویی ال‌ جی با هوش مصنوعی و موتور دایرکت درایو در بازارهای اروپا

ال‌ جی با تولید یک ماشین لباسشویی بی‌نظیرتر و هوشمندتر راحتی مشتریان اروپایی را بیشتر می‌کند.

ال‌جی الکترونیکس ماشین‌های لباسشویی مبتکرانه با درب جلو را که مجهز به هوش مصنوعی ThinQ و فناوری اختصاصی دایرکت درایو (Direct Drive) هستند تا پایان امسال در بیشتر بازارهای اروپا عرضه می‌کند تا دسترسی به این محصولات پیشرفته را گسترش دهد. ماشین‌های لباسشویی ال‌جی با بهره‌مندی از فناوری دایرکت درایو هوش مصنوعی (AI DD) می‌توانند با تشخیص وزن و مشخصات لباس در هر بارگذاری یک شست‌وشوی عالی و کاملا ملایم داشته باشند تا نتایج بهتر و سریع‌تری با افزایش دوام لباس‌ها به ارمغان بیاورند.

فناوری دایرکت درایو هوش مصنوعی ال‌جی از پایگاه اطلاعات بزرگی شامل ۲۰ هزار قطعه اطلاعاتی مربوط به استفاده از ماشین لباسشویی بهره می‌برد و تنظیمات را بر حسب حجم و ظرافت لباس‌ها در هر بارگذاری لباسشویی به کار می‌برد تا بهترین برنامه شست‌وشو را ارائه دهد. این فناوری نتایج شست‌وشوی استثنایی را با هر بار شست‌وشو تضمین می‌کند تا مشتریان از کاهش ۱۸ درصدی آسیب به لباس‌ها و افزایش طول عمر هر کدام از آنها بیشتر بهره‌مند شوند.

 فناوری TurboWash 360 ال‌جی برای راحتی بیشتر مشتریان زمان شست‌وشو در هر روز را کوتاه‌تر می‌کند و بدون اینکه تأثیر منفی در نتیجه شست‌وشو داشته باشد یک برنامه کامل شست‌وشو را فقط در مدت زمان ۳۹ دقیقه کامل می‌کند. قابلیت اسپری چندگانه سه‌بعدی (3D Multi Spray) با پاشیدن آب در چهار جهت به تمیز شدن بیشتر لباس‌ها در زمان کمتر کمک می‌کند تا به صورت همزمان بیشتر لکه‌های لباس پوشش داده شود و از بین بروند. مشتریان می‌توانند با جفت کردن ماشین لباسشویی AI DD و مینی‌واش ال‌جی (LG MiniWash) که درست زیر ماشین لباسشویی اصلی آنها قرار می‌گیرد با ایجاد یک سیستم تویین‌واش (TWINWash) زمان بیشتری را ذخیره کنند تا هر دفعه دو سری لباس را همزمان بشویند.

ماشین‌های لباسشویی AI DD ال‌جی از بازده و دوام بیشتری برخوردارند و این همان چیزی است که مشتریان اروپایی می‌خواهند. ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به دلیل فناوری اینورتر ال‌جی با ضمانت ۱۰ ساله رتبه انرژی A+++-50 درصد دارند. این ماشین‌های لباسشویی دایرکت درایو هوش مصنوعی برای راحتی بیشتر می‌توانند با فرمان صوتی از بلندگوی هوش مصنوعی متصل مدیریت شده و علاوه بر این، با برنامه موبایل ThinQ کنترل و نظارت شوند.

غرفه ال‌جی در نمایشگاه IFA 2019 از ۶ تا ۱۱ سپتامبر تجربه تعاملی همراه با بازی را فراهم می‌کند که قدرت ماشین لباسشویی دایرکت درایو هوش مصنوعی ال‌جی و عملکرد شست‌وشوی آن را به شیوه‌ای مفرح و سرگرم‌کننده نشان می‌دهد. برای اطلاع از فعالیت‌های ال‌جی در نمایشگاه ‌IFA 2019 هشتگ LGIFA2019# را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید.

۲ نظر

حسین ۶ شهریور ۱۳۹۸ پاسخ

بد نیست اضافه کنم فروش انواع لباسشوئی های ال جی از نمونه های بزرگ ( نمونه ای که در عکس این پست خبری مشاهده می گردد ) تا مینی واش یا لباسشوئی کوچک رومیزی مخصوص اپارتمانهای کوچک و بویپه نمونه های اقتصادی ۶ تا ۹ کیلوئی از طریق سایت گلد ایران پلاس بصورت آنلاین ادامه دارد البته فعلا در تهران و استان البرز حمل و نصب دستگاه همزمان با تحویل کالا بصورت کاملا رایگان انجام میشود باید توجه داشته باشید فروش لوازم منزل و صوتی و تصویری توسط گلد ایران پلاس بشرط خارج کردن از کارتن و نصب همزمان انجام میشود

حسین ۶ شهریور ۱۳۹۸ پاسخ

آدرس سایت گلد ایران پلاس بخش فروش آنلاین لباسشوئی :
https://goldiran.plus/Category/WM

نظر دهید