۱۶ فروردین ۱۳۹۹

با ال جی G8X ThinQ عکس پرتره دسته جمعی بگیرید

با قابلیت پرتره در دوربین ال جی G8X ThinQ همه دوستان شما به خوبی در کادر جای می‌گیرند زیرا این دوربین می‌تواند تا 5 نفر را تشخیص دهد. 

این تلفن هوشمند مجهز به دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسل با حسگر ۱٫۶μm است و با تصاویر حیرت‌انگیزی که ثبت می‌کند می‌تواند با دوربین‌های پشت رقابت کند. برای اولین بار تغییر وضعیت بین دوربین پشت و جلو برای فیلم‌برداری با ال‌جی G8X ThinQ در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

وقتی سخن از دوربین تلفن هوشمند به میان می‌آید، ال‌جی G8X ThinQ همانی است که رویای شیفتگان عکاسی را با واقعیت پیوند می‌دهد.

جدیدترین تلفن هوشمند سری G ال‌جی از یک نمایشگر ۶٫۴ اینچ OLED FullVision، دوربین جلوی ۳۲ مگاپیکسل، دوربین دوگانه در پنل پشت با حالت‌های مبتکرانه برای عکاسی و فیلم‌برداری، دو بلندگوی متعادل ۱٫۲ وات استریو، اولین حسگر اثر انگشت روی نمایشگر در گوشی‌های ال‌جی و باتری بزرگ ۴ هزار میلی‌آمپر که یک روز کامل دوام می‌آورد بهره می‌برد.

ال جی G8X ThinQ، جدیدترین تلفن هوشمند سری G ال‌ جی، با سنت و میراث دیرینه خود در عرضه عملکرد قوی دوربین، مهندسی صدا و طراحی بهبودیافته به زودی وارد بازار ایران می‌شود.

۱ نظر

customer ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ پاسخ

چطوری میشه خریداریش کرد؟اصلا نمیشه پیداش کرد

نظر دهید