۰۳ خرداد ۱۴۰۱

کسب گواهی­نامه VESA Adaptive Sync Display برای مانیتورهای گیمینگ LG ULTRAGEAR

مانیتورهای گیمینگ ال‌جی با نرخ تازه­سازی تصویر(Refresh Rate) بسیار بالا، زمان پاسخ‌دهی سریع و داشتن کمترین میزان تأخیر، برآورده کننده‌ی نیاز گیمرهای امروزی و استاندارد VESA هستند.

مانیتورهای گیمینگ LG UltraGear شامل مدل‌های GP95027 و GP85027 اولین مانیتورهایی هستند که گواهینامه VESA AdaptiveSync Display را که توسط انجمن VESA راه‌اندازی شده است را در جهان کسب کردند. لوگوی جدید نمایشگر VESA AdaptiveSync به مصرف‌کنندگان این فرصت را می‌دهد تا پیش از خرید، به راحتی متغیرهای نرخ تازه­سازی متغیرتصویر (VRR) نمایشگرهای بازی را که از پروتکل Adaptive-Sync VESA پشتیبانی می‌کنند، شناسایی و مقایسه کنند.

مانیتورهای گیمینگ ال‌جی برای دریافت گواهینامه‌ی VESA AdaptiveSync، باید به طور جامع و دقیق تمام پیش‌نیازهای لازم برای تست انطباق نمایشگر VESA (Adaptive-Sync Display CTS) را دریافت می‌کردند؛ که از 50 آزمایش مختلف برای ارزیابی قابلیت‌های VRR مانیتورها و لپ‌تاپ‌ها برای این منظور استفاده می‌شود. با نرخ تازه­سازی تصویر بسیار بالا، زمان پاسخ سریع، Gray-to-Gray (GTG) سریع و تأخیر کم، دو نمایشگر بازی LG UltraGear موفق به کسب امتیازات بسیار بالا در تست استاندارد باز جدید VESA شدند و حتی در مواردی از آن هم فراتر رفتند.

مانیتورهای LG UltraGear که دارای گواهی AdaptiveSync Display هستند، یعنی مدل‌های 27GP950 و GP85027، کیفیت و وضوح تصویر مورد نیاز برای تجربه‌ عالی گیمینگ را برای گیمرهای حرفه‌ای فراهم می‌کنند. هر دو مدل توانستند درVESA’s Adaptive-Sync Display CTS چندین قابلیت ویژه مانند نرخ تازه­سازی ، سوسو زدن صفحه و زمان پاسخ‌دهی تصویر امتیازات لازم را کسب کنند. دو مانیتور گیمینگ 27 اینچی دارای پنل‌های پیشرفته Nano IPS ال‌جی هستند که نرخ تازه­سازی بالا و زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه‌ای GTG را ارائه می‌کنند که امکان اجرای بازی روان و تصاویر واضح را برای بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی فراهم می‌کند.

جیم چوآت، مدیر برنامه VESA در این رابطه گفته: « VESA Adaptive-Sync Display CTS یک استاندارد واضح و ثابت برای عملکرد نمایشگرهای بازی ایجاد می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری آگاهانه برای خرید داشته باشند.» او همچنین افزوده: «اولین محصولات جهان که از لوگوی جدید AdaptiveSync Display استفاده می کنند، مانیتورهای گیمینگ LG UltraGear هستند که در تمام تست‌های انجام شده، عملکرد فوق­العاده­ای داشته­اند.

سئو یانگ جائه، معاون ارشد و رئیس واحد تجاری فناوری اطلاعات شرکت راه‌کار‌های تجاری ال‌جی الکترونیکس، نیز در این رابطه گفت: «ما مفتخریم که LG UltraGear اولین مانیتوری است که گواهینامه VESA AdaptiveSync Display را دریافت می‌کند. با سری مدل‌های 2022 از جمله UltraGear 27GP95R، ما نه تنها استانداردهای بالای تست‌های عملکرد VESA را برآورده می‌کنیم، بلکه انتظارات و نیازهای متنوع کاربران امروزی را نیز برآورده خواهیم کرد.»

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید