Quantcast
مهر ۳, ۱۳۹۷
September 25, 2018
640x-1

شرکت LG Display جدیدترین گزارش دستاوردهای خود را در سه ماهه مالی مختوم به ژوئن ۲۰۱۵ اعلام کرد.

درآمد در سه ماهه دوم ۲۰۱۵ تا ۴ درصد کاهش یافته و از ۷۰۲۲ میلیارد وان کره در سه ماهه اول به ۶۷۰۸ میلیارد وان کره رسیده است و نسبت به ۵۹۷۹ میلیارد وان کره در سه ماهه دوم ۲۰۱۴ با ۱۲ درصد افزایش روبه‌رو شده است.

سود اجرایی در سه ماهه دوم ۴۸۸ میلیارد وان کره گزارش شده که نسبت به سال گذشته با ۱۶۳ میلیارد وان کره ۱۹۹ درصد افزایش داشته است.

درآمد خالص نیز در سه ماهه دوم امسال ۳۶۳ میلیارد وان کره اعلام شده که نسبت به سال ۲۰۱۴ که ۲۵۶ میلیارد وان کره بوده با ۴۲ درصد افزایش مواجه شده است.

شرکت LG Display سیزدهمین سود اجرایی سه ماهه خود را ۴۸۸ میلیارد وان کره و درآمد سه ماهه خود را ۶۷۰۸ میلیارد وان کره اعلام کرد. این مبالغ به دلیل استراتژی متمایز محصول با وجود کاهش جهانی در مصرف حاصل شده است.

با وجود این که مشتریان سفارشات خود را با شرایط ناپایدار اقتصادی مطابقت می‌دهند، شرکت LG Display توانست سیزدهمین سود اجرایی سه ماهه خود را به دلیل گرایش مستمر به سمت نمایشگرهای بزرگ و استقبال مشتریان از فناوری لمس درون‌سلولی (AIT) در بخش محصولات کوچک تا متوسط اعلام کند.

پنل‌های TFT-LCD برای تلویزیون‌ها ۴۰ درصد از درآمد سه ماهه دوم ۲۰۱۵ را شامل می‌شود؛ پنل‌های موبایل‌ ۲۸ درصد، تبلت پی‌سی‌ها و نوت‌بوک‌ها ۱۶ درصد و مانیتورها ۱۶ درصد از این درآمد هستند.

شرکت LG Display تولید محصولات پیشرفته مانند Ultra HD، فناوری لمس درون‌سلولی و بخش نمایشگرهای بزرگ، را افزایش خواهد داد و تلاش‌های همه‌جانبه خود را در زمینه توسعه بازار OLED و پایگاه مشتریان انجام می‌دهد. همچنین، این شرکت تصمیم دارد با تبدیل خطوط تولید LCD به OLED در نیمه دوم امسال و انجام فعالیت‌های بازاریابی پویاتر برای OLED های بزرگ رقابت قیمت را بهبود دهد تا بازار را گسترش داده و شناخت OLED را بیشتر کند.

این شرکت محصولات بیشتری در خط تولید محصولات OLED بر اساس اندازه‌ها و وضوح متنفاوت ارائه می‌دهد تا با نیازهای مشتریان مطابقت داشته باشد. این شامل سرمایه‌گذاری در نمایشگرهای OLED منعطف نسل بعد می‌شود و در نهایت منجر به پیشگامی جهانی در بازار نمایشگر خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو