Quantcast
خرداد ۲۸, ۱۳۹۷
June 18, 2018
3_19

از ۵ فروشگاه جدید ال‌جی -گلدیران پلاس در تهران رونمایی شد.

پنج فروشگاه جدید گلدیران پلاس با حضور اعضا هیئت مدیره گلدیران جناب آقایان حسین دیلمی، نعمت ا.. دیلمی، حسین تنهایی و احمد همتی  آقای D.S.Ahn مدیرعامل ال‌جی در ایران و آقای امیرعباس کائینی معاونت کل اجرائی   گلدیران و جمعی از مقامات گلدیران و ال‌جی چهارشنبه یکم  دی ماه افتتاح شد. با افتتاح این مجموعه که شامل فروشگاه های کاشانی، گیشا، شریعتی، خواجه عبدالله و شیخ بهایی بود، تعداد فروشگاه‌های گلدیران پلاس در ایران به ۲۱ عدد رسید که در ۶ منطقه اصلی به مشتریان خدمات می‌دهند.

این فروشگاه‌ها، از زیرمجموعه‌های “ فروشگاه‌های زنجیره‌ای گلدیران” هستند که مدیریت آن‌ها مستقیما توسط گلدیران صورت گرفته و بر اساس بالاترین استانداردهای درون فروشگاهی اداره می‌شوند. در این فروشگاهها، گسترهه محصولات صوتی و تصویری، لوازم خانگی و موبایل ال‌جی به صورت نمایشگاهی عرضه شده و مشتریان می‌توانند ضمن لمس تکنولوژی روز دنیا، تجربه‌ای متفاوت از خرید راحت و لذت بخش داشته باشند.

 هدف اصلی فروشگاه‌های زنجیره‌ای گلدیران پلاس ارائه بالاترین استاندارد خدمات به مشتریان است. در این دست فروشگاه‌های منحصر به فرد، ضمن تدارک فضای نمایشگاهی و لمس محصولات از نزدیک، مشتریان برای اولین بار در کشور با زنجیره‌ای از خدمات مبتنی بر ارزش افزوده، احترام به مشتریان برای یک تجربه عالی خرید روبرو می شوند. تمامی پرسنل این فروشگاه‌‌ها برای ارائه خدمات و احترام به مشتریان آموزش دیده‌اند و با اطلاعات کامل از تمامی محصولات مشتری را برای خریدی هرچه بهتر راهنمایی می‌کنند و در عین حال تجربه خرید مصرف‌کنندگان را به سطح بالاتری  ارتقا می‌دهند. این امربه عنوان مزیت رقابتی مهم  برای گلدیران باعث افزایش رضایتمندی  و وفاداری مشتری به برند خواهد شد.​

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو