Quantcast
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷
June 19, 2018
photo_۲۰۱۷-۰۴-۰۵_۱۶-۵۰-۲۶

جشنواره “هدیه نوروزی ال‌جی” فقط تا پایان فروردین ادامه دارد.

در نظر داشته باشید به دلیل استقبال چشمگیر از جشنواره نوروزی فرصت استفاده از این جشنواره “فقط تا پایان فروردین ماه” ادامه خواهد یافت.

اگر به دلیل دید و بازدیدهای عید و گشت‌و‌گذار در تعطیلات، هنوز زمانی برای خرید پیدا نکرده‌اید می‌توانید از این فرصت محدود باقیمانده جشنواره نوروزی ال‌جی استفاده کنید و روزهای پایانی فروردین زیبا را با آرامش خاطر بیشتر به خرید محصولات جدید از فروشگاه‌های گلدیران بپردازید.

در جشنواره نوروزی امسال برای خریداران محصولات ال‌جی دو تخفیف در نظر گرفته شده است. تخفیف حداقلی پس از نصب محصول توسط شرکت مشتریان، برای خریدار منظور می‌گردد و تخفیف حداکثری مختص خوش اقبال‌ترین مشتریان خواهد بود که طی یک قرعه‌کشی، به برندگان اختصاص می‌یابد. همچنین تمام برنده‌های حداکثر تخفیف به صورت منظم از طریق وب‌سایت گلدیران و روزنامه‌های کثیر الانتشار معرفی خواهند شد.

3 دیدگاه در “فقط یک هفته برای گرفتن هدیه نوروزی ال‌جی فرصت دارید

  1. با سلام
    بنده میخواستم از حضور مدیرمحترم گروه بپرسم که آیا میشه تا آخر فروردین یکی از محصولات چشنواره رو خرید ولی نصب اون بمونه برای اوایل اردیبهشت ؟ با این نوع خرید آیا تخفیف جشنواره بهش شامل میشه ؟ یا اینکه می بایست تا آخر فروردین اون محصول نصب ورا ه اندازی بشه که تخفیف شاملش بشه ، با تشکر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو