Quantcast
اسفند ۴, ۱۳۹۷
February 23, 2019
photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۴_۱۵-۲۶-۵۷

در دومین قرعه کشی جشنواره ۵ روزه فروش ویژه تلویزیون‌های OLED ال‌جی، آقای “محمدعلی سوزنی” برنده خوش‌شانس سفر به روسیه شد.

عید فطر نزدیک است و می‌توانیم پایان یک ماه راز و نیاز باخدا را جشن بگیریم. جشنی که ال جی و گلدیران نیز خود را در آن سهیم دانسته و قصد دارند در این عید به مشتریان خود هدیه‌ دهد. هدیه‌ای در قالب جشنواره ۵ روزه تلویزیون‌های OLED که ویژه  عید فطر برگزار می‌شود و در آن به خریداران تلویزیون‌های OLED ال‌جی جوایز مختلفی اهدا می‌شود. به تمام خریداران این جشنواره سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد. به‌ علاوه ۵ سفر به روسیه به قید قرعه برای ۵ نفر در نظر گرفته‌شده است. روزانه یکی از شانس‌های سفر به روسیه قرعه‌کشی شده و در طی این ۵ روز برندگان این سفر هیجان‌انگیز انتخاب خواهند شد. البته اینها همه هدایا نیستند. ال جی و گلدیران برای خرید هرکدام از تلویزیون‌های مشمول این جشنواره، جوایز غیر نقدی دیگری مثل هارد یک ترا بایتی نیز در نظر گرفته اند.

webpage

در کنار هدایای ویژه این جشنواره، باشگاه روی خوش زندگی هم امتیازاتی را برای خریداران درنظر گرفته است که شامل عضویت طلایی در باشگاه، دریافت ۲% اعتبار بیشتر(در مجموع ۴%)و شانس دو برابری شرکت در قرعه کشی جشنواره رمضان (ویژه اعضا باشگاه) می باشد.

در جدول جشنواره می‌توانید میزان تخفیف‌های در نظر گرفته‌شده برای تلویزیون‌های OLED را مشاهده کنید. تخفیفات در نظر گرفته‌شده پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد. هاردهای اکسترنال نیز پس از نصب کالا توسط فروشگاه به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد. در ضمن استفاده از هدایا و تخفیفات این جشنواره ملزم به خرید تلویزیون‌های OLED (مطابق جدول جشنواره) با گارانتی شرکت گلدیران و صرفا از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است.

مشتریان گرامی توجه داشته باشید برای شرکت در این جشنواره و بهره مندی از هدایای آن فقط ۵ روز فرصت دارید.

جشنواره  ۵ روزه تلویزیون های OLED ویژه عید فطر

جوایز جشنواره:

  • سکه بهار آزادی برای تمام خریداران محصولات مشمول جشنواره
  • ۵ سفر به روسیه برای ۵ نفر به قید قرعه (روزانه یک سفر)
  • هدایای ارزنده غیر نقدی

شرایط جشنواره:

  •   تخفیفات و امتیازات در نظر گرفته شده برای تلویزیون‌های OLED در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد.( فرصت نصب تا ۹ تیر)
  • همچنین هاردهای اکسترنال نیز پس از نصب کالا توسط فروشگاه به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد.
  • تخفیفات و هدایای این جشنواره علاوه بر جشنواره های فعلی تصویری می باشد.
  • استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید تلویزیون‌های OLED (مطابق جدول جشنواره)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی‌های مجاز این شرکت است.
  • شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام با شماره ۸۴۷۳۳ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

مراحل شارژ کارت هدیه:

دقت فرمایید:

• جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره ی ۸۴۷۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

• مهلت نصب محصولات  تا ۹ تیر می باشد.

• تنها ارسال شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.

• به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

• حداکثر تا ۷ روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر ۱۴ روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

• جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد  ۱ را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ ارسال فرمایید.

• در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت دو هفته از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد ۴ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا ۱ ماه پس از پایان جشنواره(که متعاقباً اعلام می شود) خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.

• کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو