۰۵ مهر ۱۳۹۶

تجهیز مجموعه بزرگ لوازم خانگی هوشمند ال‌جی به دستیار گوگل

حدود 90 مدل از لوازم خانگی ال‌جی تجربه خانه‌ای ساده، راحت و متصل به اینترنت را که آماده برای آینده است ارائه می‌دهند

ال‌جی امروز در راستای عمل به تعهدات خود در ارائه پلت‌فرم باز برای لوازم خانگی هوشمند اعلام کرد که 87 مدل از لوازم خانگی هوشمندش که به وای-فای مجهز هستند اکنون با دستیار گوگل در Google Home سازگاری دارند و با تلفن‌های هوشمند اندروید و iOS می‌توان به آنها متصل شد.

شرکت ال‌جی الکترونیکس با گسترده‌ترین مجموعه لوازم خانگی هوشمندی که امروز در دسترس است به مشتریان امکان می‌دهد راه‌های بیشتری برای کنترل خانه خود داشته باشند و از مزایای تجربه خانه متصل به اینترنت لذت ببرند تا طلایه‌دار قابلیت اتصال به اینترنت و راحتی بی‌نظیر در لوازم خانگی هوشمند باشد و علاوه بر این سازگاری با دستیار گوگل و عمل به آن را برای لوازم خانگی هوشمندی که اوایل بهار امسال معرفی کرد گسترش دهد.

کنترل صوتی با دستیار گوگل

دارندگان لوازم خانگی هوشمند ال‌جی اکنون با پشتیبانی از دستیار گوگل می‌توانند همه لوازم خانگی متصل ال‌جی را بدون دخالت دست و با فرمان صوتی خودشان از طریق تلفن همراه و از هر جایی در محدوده دستیار در Google Home کنترل کنند. دستیار موجود در Google Home قادر است صداهای اشخاص مختلف خانواده را از هم تمایز دهد.

نصب ساده با استفاده از برنامه کاربردی مرکزی LG SmartThinQ

با برنامه کاربردی رایگان LG SmartThinQ برای اندروید یا iOS فرایند نصب بسیار ساده و راحت است. کاربران از طریق این برنامه کاربردی می‌توانند تمام لوازم خانگی خود در مجموعه لوازم خانگی هوشمند ال‌جی را کنترل کنند. ال‌جی مدیریت لوازم خانگی هوشمند را با این برنامه کاربردی موبایل خیلی راحت‌تر کرده است.

لوازم خانگی هوشمند با قابلیت یادگیری انطباقی هوشمندتر می‌شوند

برای راحتی بیشتر در کار با دستگاه‌های متصل به اینترنت، LG SmartThinQ الگوهای استفاده مشتریان را یاد می‌گیرد و آنها را طبق نیازشان پیشگویی می‌کند. هر چه بیشتر مشتریان از لوازم خانگی هوشمند ال‌جی استفاده کنند، لوازم خانگی نیز هوشمندتر می‌شوند. لوازم خانگی هوشمند ال‌جی با استفاده از فناوری انطباقی برای تفسیر عادات استفاده و اطلاعات، می‌دانند چه زمانی به صاحب خود هشدار دهند فیلتر یخچال یا تصفیه هوا را عوض کند یا تشخیص دهند مشکل ماشین خشکشویی ناشی از تجمع پرز است؛ نکته جالب اینجاست که تمام اینها فقط از طریق برنامه کاربردی SmartThinQ صورت می‌گیرد.

مشارکت‌های آزاد ال‌جی با همکاران دیگر علاوه بر گوگل شامل آمازون می‌شود که نیازها و سلیقه‌های دارندگان لوازم خانگی هوشمند را برآورده می‌کند.

۱ نظر

ناشناس ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ پاسخ

وبلاگ خوبی دارید.

نظر دهید