Quantcast
مهر ۲۸, ۱۳۹۷
October 20, 2018
LG-SIGNATURE-TV-W_01-1024x768

تلویزیون‌های OLED  ال‌جی با فناوری دالبی دقیقاً همان صدا و تصویری را منتشر می‌کنند که تولیدکننده اصلی آنها خلق کرده است.

تلویزیون‌های OLED امسال ال‌جی که درصنعت پیشگام بوده و اولین تلویزیون‌های مجهز به فناوری صدای Dolby Atmos به شمار می‌روند بار دیگر تجربه صدا را برای مشتریان خود با استفاده از فناوری Dolby TrueHD  و ارائه صدای بدون افت کیفیت بهتر می‌کنند. قابلیت‌های کیفیت برتر تصویر در تلویزیون‌های OLED اکنون با بُعد جدید صدا می‌توانند تجربه سینمایی ایده‌آلی را میسر کنند.

فناوری صدای فشرده و بدون افت کیفیت در تلویزیون‌های OLED ال‌جی محصول سال ۲۰۱۷ با به‌روزرسانی میان‌افزار این تلویزیون‌های هوشمند در دسترس خواهد بود و مشتریان از صدای شگفت‌انگیز Dolby TrueHD که هم اکنون توسط تأمین‌کنندگان محتوای ۴K UHD Blu-ray در جدیدترین فیلم‌ها به کار می‌رود لذت ببرند. همه تلویزیون‌های OLED ال‌جی ۲۰۱۷ فناوری رمزگشایی Dolby AC-4 دارند؛ به این معنی که تلویزیون‌های سازگار ال‌جی قادرند از پس صدای سوژه‌محور نسل آینده بربیایند و صدای سه‌بعدی غوطه‌ورکننده‌ای را ارائه دهند. تلویزیون‌های پیشرفته و مرغوب ۲۰۱۷ ال‌جی که هم اکنون با فناوری Dolby Vision سازگاری دارند به صاحبان خود امکان لذت بردن از بیش از یکصد عنوان سرویس فیلم‌های درخواستی با پشتیبانی از دالبی ویژن را می‌دهند.

LG-SIGNATURE-TV-W_02

آپدیت جدید شامل پشتیبانی از Codec MAT یا Metadata-enhanced Audio Transmission می‌شود که فناوری پخش صدای Dolby TrueHD را در تلویزیون‌های OLED ال‌جی ۲۰۱۷ در زمان انجام بازی‌های ویدئویی میسر می‌کند. مشتریانی که می‌خواهند نهایت تجربه Dolby TrueHD  را داشته باشند می‌توانند با پخش محتوا در بلندگوی خطی سازگار با تلویزیون بیشترین لذت را ببرند.

دارندگان تلویزیون‌های OLED ال‌جی ۲۰۱۷ می‌توانند از ترکیب تجربه Dolby Vision و Dolby Atmos که با دانلود برنامه کاربری اختصاصی Dolby Access از بازارهای اینترنتی معتبر در دسترس قرار می‌گیرد لذت ببرند. هر ماه بیش از ۱۰ کشور به این فهرست افزوده می‌شوند. این برنامه کاربردی محتوای گوناگونی نظیر برنامه‌های مسافرتی، ورزشی و هنری را برای تمامی اعضای خانواده میسر می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو