Quantcast
اسفند ۱, ۱۳۹۷
February 20, 2019
LG-V30-AS-KINETIC-ART_011-1024x886

مایکل مورفی هنرمند مشهور و تحسین‌شده‌ای است که به جدیدترین پرچمدار ال‌جی از زاویه دید متفاوتی نگاه کرده.

ال‌جی با همکاری مایکل مورفی تصمیم دارد قابلیت‌های چندرسانه‌ای غنی و قدرتمند تلفن هوشمند جدید ال‌جی V30 را با استفاده از هنر سینتیک به نمایش گذارد.

هنر سینتیک بر حرکت برای ایجاد افکت و جلوه‌های گوناگون متکی است. اما این هنر خودش تکان نمی‌‌خورد؛ در واقع خود بیننده است که حرکت می‌کند. وقتی از زاویه دید متفاوتی به یک اثر هنری سینتیک نگاه شود، کل مجموعه به یک چیز کاملاً متفاوت مبدل می‌شود. لازم به گفتن نیست که این رشته هنری شما را در خود غرق می‌کند و بهترین تجربه فردی در نمایشگاه‌ها محسوب می‌شود. برای میلیون‌ها نفر که عاشق هنر هستند و نمی‌توانند در نمایشگاه مورفی شرکت کنند، دو تا از آثار هنری‌اش که قابلیت‌های فیلم‌برداری و عکاسی در ال‌جی V30 را به خوبی نمایش می‌دهد در لینک‌های https://www.aparat.com/v/94fFn  و https://www.aparat.com/v/fiBEl  می‌توان مشاهده کرد.

LG-V30-AS-KINETIC-ART_02

ال‌جی V30 دستگاهی است که برای خلق محتوا و مصرف آن توسط کاربران طراحی شده است. ال‌جی احساس کرد که هنر سینتیک رسانه‌ای مناسب برای برقراری ارتباط طرفداران هنر و فناوری است و مایکل مورفی نیز یک هنرمند ایده‌آل برای حقیقی کردن این ایده.

مورفی از سال ۲۰۰۷ در بروکلین نیویورک با پرتره‌های خود شهرت پیدا کرد. او در هنرهای ادراکی پیشگام است و از فنون چندبعدی برای خلق آثار هنری سه‌بعدی استفاده می‌کند. مورفی استعداد نهفته در پس آثار هنری بنام و پرآوازه‌ای نظیر Perceptual Shift  و Gun Country است که توجه مخاطبان را طی یک گذر زمانی در تاریخ امریکا شدیداً به خود معطوف کرد.

  ال‌جی V30 به دلیل برخورداری از قدرتمندترین امکانات چندرسانه‌ای تحسین‌های بسیاری را در میان تلفن‌های هوشمند پیشرفته امسال دریافت کرده است. برخی از این امکانات شامل لنز شیشه‌‌ای Crystal Clear با دریچه دیافراگم F1.6، دوربین دوتایی با زاویه گسترده ۱۲۰ درجه و حداقل اعوجاج در لبه‌های تصویر، صدای Hi-Fi Quad DAC و تنظیم صدا توسط کارشناسان صدا در B&O PLAY می‌شود.  

54 دیدگاه در “ال‌جی V30 به عنوان هنر سینِتیک: واقعی یا کامپیوتری؟

  1. چرا این گوشی وارد بازار ایران نشده تا الان؟!!چقد دیگه باید انتظار بکشیم؟چرا زمانی رو برای ورودش نمیگید که بدونیم گوشی بخریم یا نه؟!گوشیم خراب شده باید هرچه زودتر گوشی بگیرم،دوماهه منتظرم V30 بیاد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو