Quantcast
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸
May 19, 2019
1-e1485673324640

تلویزیون ۶۵ اینچ UB9800 ال‌جی با همتای هموطن خود، تلویزیون ۶۵ اینچ HU9000 سامسونگ، از نظر زاویه دید پنجه در پنجه شد تا برتری خود را به مشتریان ثابت کند.

در این آزمون، با استفاده از دوربین Canon C300 در زوایای مختلف تصویر تلویزیون‌ها ثبت شده است تا شما تغییر در تصویر را همزمان با تغییر زاویه دید مشاهده کنید.

در ویدئوی زیر، تغییر رنگ و میزان مات‌شدگی تصویر در هر دو تلویزیون را با تغییر زاویه دید مقایسه کنید. ویدئو خود گویای تفاوت واضح و برتری تلویزیون Ultra HD ال‌جی است. این تلویزیون با تغییر زاویه دید همچنان واضح‌ترین، روشن‌ترین و باکیفیت‌ترین تصویر را نسبت به تلویزیون سامسونگ ارائه می‌دهد.

تصویری با بالاترین سطح جزئیات را در تلویزیون UB9800 تجربه کنید.

 تلویزیون‌های ULTRA HD ال‌جی با وضوحی چهار برابر full HD سطح جزئیات رنگی واقعی تصاویر ممکن را ارائه می‌دهد. برای تجربه برنامه‌های مورد علاقه‌تان در سطحی که تا به حال تصور آن را هم نمی‌کردید، آماده باشید.

جدیدترین استاندارد صفحات نمایش، سطح وضوح تصویر را به مرحله‌ای جدید می‌رساند. فناوری ULTRA HD آینده تصاویر دیجیتال است که با وجود ۸٫۳ میلیون پیکسل تصاویری بی‌نقص، حتی در فواصل اندک از نمایشگر، عرضه می‌کند و وضوحی چهار برابر FULL HD در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از تصاویر عالی و رنگ‌های زنده با تلویزیون‌های ULTRA HD ال جی لذت ببرید.

1 دیدگاه در “مقایسه جالب زاویه دید در تلویزیون Ultra HD ال‌جی با رقیبش

  1. درخصوص زاویه دید برتر تلوزیونهای ال جی به سامسونگ باید گفت این موضوع به تفاوت فناوری در پنل و یا صفحه نمایش تلوزیونهای ال جی با فناوری IPS سامسونگ با فناوری VA مرتبط می گردد در فناوری IPS ] چینش پیکسلها عموری و زاویه دید عمودی تلوزیون بالاتر است اما در چینش عمودی برعکس زاویه دید عمودی بیشتری دارد که عملا هیچ فایده ای ندارد همچنین تحمل ضربه وفشار بیشتر فناوری IPS نسبت به VA نیز ریشه در چینش پیکسلها دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو