Quantcast
فروردین ۶, ۱۳۹۸
March 26, 2019
22452_33224_540

شرکت LG Display، از شرکت‌‌های زیرمجموعه گروه ال‌جی و تولیدکننده نمایشگرهای ال‌جی، از نمایشگرهای جدید خود در نمایشگاه انجمن بین‌المللی نمایشگرهای اطلاع‌رسانی ۲۰۱۸ (SID) پرده برداشت. این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۵ ماه مه در مرکز همایش لس آنجلس امریکا برگزار می‌شود.

شرکت LG Display نمایشگرهای پیشرفته و جدیدی مانند تلویزیون‌های دیودهای ساطع‌کننده نور ارگانیک یا OLED و نمایشگرهای اتومبیل و تلفن همراه را به همراه انواع دیگری از نمایشگرها در غرفه اختصاصی خود تحت شعار “سبک زندگی‌ات را نشان بده” یا (Display Your Lifestyle) به نمایش گذاشته است.

در این نمایشگاه، شرکت LG Display برای اولین بار از یک نمایشگر منعطف و شفاف یا فرانمای ۷۷ اینچ در حضور بازدیدکنندگان پرده‌برداری کرد. این محصول با وضوح UHD، میزان انتقال نور ۴۰ درصدی و شعاع انحنای ۸۰R برای اولین بار در دنیا توسط LG Display و در پروژه‌ای با حمایت دولت سال گذشته تولید شد.

شرکت LG Display از نمایشگرهای ۵۵ و ۶۵ اینچ UHD از نوع CSO یا crystal sound OLED (اولد با صدای کریستال) نیز پرده‌برداری کرد. این نمایشگرها قادرند از درون خود پنل صدا تولید کنند. مدل ۶۵ اینچ در این نمایشگاه به عنوان “نمایشگر برتر سال” انتخاب شد.

این شرکت یک نمایشگر ۱۲٫۳ اینچ با کیفیت QHD را به نمایش گذاشت که می‌تواند جایگزین داشبوردهای آنالوگ کنونی در خودرو شود و همین طور نمایشگر ۱۶٫۲ اینچ دیگری را مخصوص مسافران در کنار راننده تولید کرد. علاوه بر این، شرکت LG Display  نمایشگر ۱۴٫۳ اینچی را به عنوان مرکز اطلاع‌رسانی یا CID نیز بر پایه فناوری In-Touch انحصاری خود معرفی نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو