Quantcast
تیر ۴, ۱۳۹۸
June 25, 2019
5-1

بلندگوهای همراه PH3 ال‌جی، از کنار تختخواب تا محل تحصیل، همراه شماست و محصول صوتی عالی برای هر مکانی که باشید به شمار می‌رود.

این بلندگوی بلوتوث ال‌جی صدایی ایده‌آل برای انواع محیط‌های داخلی و فضای باز به منظور غوطه‌ور شدن در صدا فراهم می‌کند. ال‌جی PH3 که برای تطبیق با هر دکوری طراحی شده‌، هر جا که باشد جو خاصی را ایجاد می‌کند؛ چه در دورهمی‌های شبانه در منزل باشد یا در ایوان رو به باغ.

LG-PH3-live-2

ال‌جی PH3 که با ظاهر متمایزش به شمع شباهت دارد در سه رنگ ارائه می‌شود و پنج رنگ مختلف نور برای روشنایی دارد. این ترکیب صدای غنی و نورهای زنده باعث می‌شود بلندگوی PH3 ال‌جی با موزیک نورانی خود که به گوشه‌وکنار هر اتاق می‌رسد بی‌رقیب باشد. باتری تعبیه‌شده در این بلندگو ۱۰ ساعت دوام می‌آورد و کاربران می‌توانند بیشترین و بی‌مانندترین حد آزادی را داشته باشند.

بلندگوی چندکاره جدید ال‌جی برای هر چیزی که ممکن است کاربران بر سر راه آنها بیندازد آمادگی داشته و برای مشتریانی ایده‌آل است که می‌خواهند از فضای آزاد لذت ببرند.

06_Connects-to-other-devices_pc_ph3_1104

این بلندگو به پورت‌های ورودی لوازم جانبی تجهیز شده‌ که امکان اتصال سایر دستگاه‌ها، مانند پخش‌کننده‌های MP3 و سی‌دی، را بدون قابلیت بلوتوث فراهم می‌کند. برای دستگاه‌های جدیدتر، قابلیت اتصال Multi Point پیشرفته (چندنقطه‌ای) اتصال همزمان دو دستگاه بلوتوث را میسر می‌نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو