Quantcast
تیر ۴, ۱۳۹۸
June 25, 2019
c5b0a574-b765-4e05-9a00-5d3ceb2b56d8

دستگاه تهویه مطبوع هوای DUALCOOL ThinQ ایستاده ال‌جی با موتور اینورتر مجهز به فناوری تشخیص صدا به خانه‌دارها امکان کنترل دمای هوای داخل خانه را فقط با گفتن یک عبارت در بدو ورود به خانه یا اتاقی دیگر داشته باشند.

این محصول علاوه بر بازده انرژی بالا و صدای کم به دلیل برخورداری از کمپرسور دوگانه اینورتر، از فناوری هوش مصنوعی DeepThinQ ال‌جی بهره می‌برد تا با استفاده از شناخت موقعیت مکانی جریان هوای بیشتری را به سمت اشخاصی که در اتاق هستند هدایت کند.

افزون بر تشخیص حضور افراد در اتاق، حسگر هوشمند قادر است حرکت انسان قدرت جریان هوا را بر حسب نزدیکی فرد یا افراد به دستگاه تنظیم کند. دستگاه تهویه مطبوع DUALCOOL ThinQ ال‌جی با تحلیل الگوهای روزانه رفتار ساکنان منزل یاد می‌گیرد کدام قسمت‌های خانه نیاز به سرمایش بیشتر در اوقات خاصی از روز را دارد تا دمای بهینه را حفظ کرده و انرژی را ذخیره کند.

DUALCOOL-ThinQ_2

سرویس HomeChat ال‌جی نیز برای این دستگاه تهویه مطبوع موجود است. این سرویس به مشتریان امکان برقراری ارتباط با لوازم خانگی از طریق برنامه پیام‌رسان موبایل می‌دهد. استفاده از پیام‌رسان‌های موبایلی نظیر Line به مشتریان امکان می‌دهد تا وضعیت دستگاه تهویه مطبوع را بررسی و از راه دور آن را کنترل کنند.

این دستگاه از فیلتر ۳MTM Ultrafine Particles Plus و Smog Deodorization برخوردار است. فیلتر ۳MTM Ultrafine Particles Plus ذراتی که در ابعاد ۰٫۰۲µm هستند را از هوا پاک می‌کند. در مقایسه، یک موی انسان ۱۰۰ میکرومتر است. فیلتر Smog Deodorization نه تنها دود مواد شیمیایی مانند دی‌اکسید سولفور و دی‌اکسید نیتروژن را از بین می‌برد بلکه بوی بد را نیز برطرف می‌کند.

922d99b8-5f0e-4aaa-96f6-ad838388e304

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو