۱۲ اسفند ۱۳۹۹

آشنایی با برخی اصطلاحات در ماشین‌های ظرف‌شویی ال‌جی

قابلیت QuadWash ال‌جی بدون شک این قابلیت یکی از دلایل اصلی صدرنشینی ماشین‌های ظرف‌شویی ال‌جی در بازار است.

این تکنولوژی به استفاده از ۴ بازوی اسپری آب اشاره دارد، درحالی‌که مدل‌های مرسوم تنها ۲ بازو برای این امر دارند. جالب اینجا است که این بازوها برای پوشش حداکثری تمام زوایای ظروف، طی سیکل شستشو دائماً در حال حرکت به جلو و عقب و هم‌زمان چرخش به دور خود هستند تا از تمیزی حداکثری اطمینان یابند.

فناوری TrueSteam

فناوری TrueSteam شاید مهم‌ترین دلیل استفاده از بخارآب داغ در ماشین‌های ال‌جی، مبارزه با لکه‌های سرسخت غذا است که با تمام توان به ظروف چسبیده‌اند و قصد جدا شدن ندارند. با بخارآب این لکه‌ها خیس‌خورده و سریعاً جدا می‌شوند. البته از خاصیت بسیار مهم ضدعفونی‌کننده بخارآب هم نباید غافل شد که در کنارشستشوی ظروف، بدون استفاده از هیچ ماده شیمیایی آن‌ها را ضدعفونی کرده و تا ۹۹.۹۹ درصد باکتری‌ها و میکروب‌ها را نابود می‌کند. تمامی ماشین‌های ظرف‌شویی ال‌جی مجهز به این تکنولوژی توانسته‌اند تأییدیه NFS را در زمینه ضدعفونی کردن و حذف کامل عوامل بیماری‌زا کسب کنند.

138858700_757831708478621_3761733668240522916_n

سیستم فیلتراسیون سه مرحله‌ای

تجهیزات فیلتراسیون آب در ماشین ظرف‌شویی ال‌جی ابتدا تا حد امکان مواد شیمیایی و معدنی آب شهری را جدا نموده و سپس آن را برای شستشوی ظروف و تولید بخار در اختیار دیگر بخش‌ها قرار می‌دهد. در این سیستم علاوه بر جلوگیری از تشکیل لکه‌های مواد سخت درون آب روی ظروف، عملکرد و طول عمر بسیار بهتری را در تمامی بخش‌های ماشین شاهد خواهیم بود.

پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را هم بخوانید: همه‌چیز درباره تکنولوژی بخار در ماشین‌های ظرف‌شویی

۱ نظر

شیکولات ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ پاسخ

ممنون بابت وبلاگ خوبتون مثل محصولات ال جی سایتتونم عالیه

نظر دهید