Quantcast
مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
August 18, 2019
a25231b5-7bea-4915-9511-4a39f0b95305

وقتی می‌گویند اردیبهشت خود بهشت فصل‌هاست بیراه نمی‌گویند. کافیست هر وقت از روز که دلتان می‌خواهد سرتان را از پنجره بیرون کنید تا نسیم بهشتی گونه‌هایتان را نوازش کند.

اصلا فکرش را هم نمی‌توان کرد در این روزهای بهاری، با این هوای نابی که یک نفس عمیق خیلی راحت تا ته نایژه‌های  ما را قلقلک می‌دهد، فقط سرگرم کار، اداره و کارهای روزمره منزل بود! انگار این هوای اردیبهشت ماهی چسب دارد؛ آهنربا دارد! یک چیزی که حسابی حواس ما را به خودش جذب می‌کند…

وقتی هوا بوی سفر و گردش می‌دهد، حتی اگر تازه از تعطیلات نوروزی برگشته باشید، باز هم دل به جاده زدن حس و حال عجیب و تازه‌ای دارد. اما از این غافل نشوید اگر مجذوب افسون نسیم خنک و گل‌های بهاری شده‌اید و دلتان دوباره پر می‌کشد برای جاده و سفر، خشک و خالی و بدون نوازشگری موسیقی همین هوا هم لذتی نخواهد داشت.

بلندگوی جدید ال‌جی با نام XBOOM Go مدل‌ PK5 به تعداد بیشتری از علاقه‌مندان به موسیقی امکان لذت بردت از مهارت و تبحر ال‌جی در صدا را می‌دهد.

این بلندگو ویژگی‌هایی نظیر صدای پرقدرت و سرگرمی در مهمانی را از ال‌جی به ارث برده و با کیفیت صدای عالی و راحتی بی‌نظیر مخصوص جذب کاربران موسیقی‌دوست طراحی شده است. بلندگوهای XBOOM Go ال‌جی با کمک فناوری صوتی و پیشرفته مریدین قادرند با وجود ابعاد کوچک خود صدای قدرتمند و دقیقی را علاوه بر صدای زیر واضح و باس بهتر ایجاد کنند.

بلندگوهای XBOOM Go ال‌جی حالت نورپردازی چندرنگه با دسته‌های خوش‌دست Grab-N-Go و X-grip دارد که گرفتن این بلندگو را بسیار محکم و حمل آن را بسیار ساده و راحت می‌کند. عمر باتری طولانی و مقاومت این بلندگو در برابر عناصری نظیر آب از XBOOM Go ال‌جی یک بلندگوی ایده‌آل برای فعالیت‌های سرگرم‌کننده در فضای باز می‌سازد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو