Quantcast
فروردین ۲۴, ۱۴۰۰
April 13, 2021
LG-TV-with-Amazon-Music

ال جی برنامه کاربردی موسیقی آمازون را به مجموعه وسیع تلویزیون‌های هوشمند خود می‌آورد.

جدیدترین به روزرسانی میان‌افزار به تلویزیون های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ ال جی دسترسی به ۶۰ میلیلون آهنگ را برای لذت بردن می‌دهد.

ال جی الکترونیکس از آغاز این هفته برنامه کاربری موسیقی آمازون (Amazon Music) را برای تلویزیون های OLED ، نانوسل و تلویزیون‌های هوشمند LCD ال جی، که بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ تولید شده‌اند، در کشورهای آسیایی، اروپایی و امریکایی عرضه می‌کند.

مشتریان می‌توانند از طریق این برنامه به دو میلیون آهنگ منتخب و بیش از یک هزار لیست پخش و ایستگاه بدون هیچ هزینه اضافی برای اشتراک خود دسترسی داشته باشند. مشترکان آمازون در نسخه بدون محدودیت برنامه Amazon Music Unlimited ، که یک سرویس اشتراک ویژه است، می‌توانند به بیش از ۶۰ میلیون آهنگ و هزاران لیست پخش و ایستگاه دسترسی پیدا کنند.

برای راحتی بیشتر، همه کاربران تلویزیون‌های هوشمند سازگار می‌توانن موسیقی‌های مورد علاقه خود را بدون دخالت دست در تلویزیون خود و با استفاده از فرمان صوتی و کنترل جادویی Magic Remote ال‌جی پخش کنند. در ضمن، تلویزیون‌های ۲۰۲۰ ال‌جی از بلوتوث فراگیر یا Bluetooth Surround برخوردار هستند. بنابراین، مشتریان می‌توانند هنگام استفاده از تلویزیون‌های سازگار ال‌جی به بلندگوهای بلوتوث نیز به طور همزمان متصل شوند و از آهنگ‌های مورد علاقه خودشان در صدای فراگیر مجازی ۴٫۰  (virtual 4.0 surround sound ) لذت ببرند.

2 دیدگاه در “برنامه کاربردی موسیقی آمازون در تلویزیون های ال جی

    • تلوزیون ال جی مدل NANO80 تولید سال ۲۰۲۰ میلادی و نمونه های موجود در ایران مونتاژ کشورهای اندونزی و کره ومصر می باشد تلوزیونهای مدل ۲۰۱۸ آخرین سری تولید شد در ایران می باشد این تلوزیون در سایز های ۴۹ و ۵۵ و ۶۵ اینچ تولید و دارای فناوری نانوسل و پنل ۹ بیتی و درگاه HDMI 2.0 و دارای پایه بغل و هوشمند با وضوح ۴K میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کد امنیتی تصویر جدید


ويدئو

ankara idare avukatı
yasadışı bahis haberleri