۲۱ آذر ۱۳۹۰

با تلویزیون پلاسمای Pentouch ال جی همیشه اول باشید

ال جی بار دیگر با تولید یک محصول منحصر به فرد توانست برتری خود را به نمایش بگذارد. تلویزیون پلاسمای Pentouch ال جی خلاقیت کودکان شما را افزایش داده و قابل استفاده در دفتر کار شماست.

مشاهده افرادی که در نمایشگاه IFA 2011 با این دستگاه بی نظیر کار می کردند بسیار جذاب بود و ال جی توانست نتایج خوبی بدست آورد. نظرات کارشناسان و محققان که بعد از آن اعلام گردید همگی بیانگر موفقیت این محصول می باشد.

تلویزیون پلاسمای Pentouch ال جی از جادوی پنلهای پلاسما و برقراری ارتباط با قلمهای بی سیم استفاده کرده و به شما این امکان را می دهد که به راحتی بر روی صفحه نمایش این تلویزیون نقاشی کنید. آن چیزی که توانست توجه کارشناسان را در IFA به خود جلب نماید، استفاده ال جی از تکنولوژی منحصر به فردی بود که وجود داشت، اما دیگر رقبا به آن توجهی نکرده بودند. در نتیجه ال جی توانست   محصول بی نظیری را به بازار ارائه کند که تلویزیونی با صفحه کاملا” لمسی است.

با تولید این تلویزیون دیگر صفحه لمسی محصولی ساده و معمولی نیست بلکه ابعادی بزرگ در سایز یک دستگاه تلویزیون را دارا می باشد و همچنین از قابلیتی با وضوح HD برخوردار است. لازم به ذکر است که شبکه جهانی CNBC از آن به عنوان جالبترین وسیله تکنولوژیک سال 2012 نام برده است.

تنها با استفاده از پلاسمای تمام لمسی و چند قلم، ال جی توانست صنعت تلویزیون را وارد مرحله جدیدی نماید. امروزه شما می توانید به راحتی و با هر رنگی به طرز باورنکردنی نقاشی کنید. همچنین قادر هستید جدیدترین و محبوبترین بازیها مانند Angry Birds را با آن تجربه نموده و حتی در دفتر کار خود از آن استفاده نمایید.

درانتها لازم به ذکر است که برخی مدل های این محصول سه بعدی بوده و از مبدل محتوای 2 بعدی به 3 بعدی ال جی بهره مند می باشد.

 

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید