۲۷ فروردین ۱۳۹۱

ال جی موفق به کسب جوایز طراحی Red Dot و IF Design Awardsگردید

هیئت داوران متشکل از 30 نفر به بررسی 4500 محصول از 1800 تولید کننده در 60 کشور پرداخته و در نهایت ال جی توانست 12 جایزه طراحی Red Dot  به همراه دو نشان افتخار کسب نماید.

موفقیت ال جی در Red Dot 2012 در پی کسب 14 جایزه در میان 2923 از رقبای خود دراین سال بود. LG Optimus 2.0، که دارای یک رابط کاربردی تحت سیستم عامل آندروید در تلفن های هوشمند می باشد موفق به دریافت جایزه برای طراحی منحصر به فرد رابط کاربردی خود گردید. همچنین ال جی بخاطر مسئولیت پذیری نسبت به محیط زیست در بسته بندی پرینتر های مدل   MACHJET خود در استفاده از مواد قابل بازیافت جایزه دیگری نیز کسب نمود.

 سایر محصولاتی که موفق به دریافت جایزه طراحی Red Dot گردیده اند عبارت اند از تلویزیون Cinema 3D Smart TV ، کنترل جادویی ال جی و … :

Cinram 3D  smart TV :LM 9600

این تلویزیون علاوه بر تکنول‍و‍‍ژی 3D جدید و عملکرد های  Smart TV پیشرفته از طراحی جدید LG CINEAMA SCREEN نیز بهره می برد. این تلویزیون با قاب بسیار ظریف طراحی شده و ‌یادآور صفحات بزرگ نمایش در سینما ها می باشد و مکمل زیبایی دکوراسیون داخلی  می باشد.

Magic Remote

ریموت کنترل جدید و جادویی LG با استفاده از روش های جدید و نو آورانه در نحوه کنترل کردن تلویزیون از جمله صدا، چرخش دست ، اشاره کردن و حرکت دادن، جایگزین ریموت کنترل های سنتی با دکمه های فشاری شده است.

LG Styler

LG اسایلر یک کمد ویژه با طراحی منحصر به فرد جهت نگهداری از البسه می باشد که می تواند مکمل دکوراسیون داخلی هر اتاق خواب،‌ پستوی بزرگ و یا اتاق مخصوص شستشوی لباس ها باشد .

کنترل ها بر روی صفحه لمسی جلوی LG Styler قرار گرفته و دارای نور ملایمی می باشد. این   Styler  با استفاده از چرخه بخار چین و چروک و بوی ناخوشایند البسه را کاهش می دهد و همچنین با استفاده از رایحه دلنشین که به درون البسه تزریق می کند آنها را مرتب و نو نگه می دارد.

Bottom Freezer Refrigerator

یخچال مدل GB2540AVAZ LG که از نوع فریزر پایین بوده بصورت مدرن،‌ شیک و بدون درز طراحی گردیده و دارای بیشترین گنجایش با آبریز باریک می باشد. دربهای این یخچال با همکاری شرکت Zero Clearance به گونه ای طراحی شده که قابل باز شدن تا 90 درجه می باشد بدون اینکه به دیوار کناری برخورد کنند. استفاده از تکنولوژی کمپرسور خطی باعث گردیده رده مصرف انرژی آن A++ باشد.

 

۳ نظر

حسین ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ پاسخ

با سلام :
احترام به خواست و سلیقه مشتری هدایت سودهای حاصله به امر تحقیق و توسعه و نیز اندوخته بمنظور سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار بجای تامین سود کوتاه مدت سهامداران از طریق تقسیم سود استفاده از قطعات تولیدی برندهای معتبر مختلف در یک محصول بمنظور کاهش هزینه های تولید در سالهای اولیه فعالیت بجای مونتاژ صرف یک محصول طراحی و تولید شده توسط یک برند معروفجهانی ولو با برند متفاوت و از همه مهمتر اهمیت و تعهد در ارائه خدمات کارانتی و وارانتی و تامین قطعات برای سالیان متمادی پس از تولید هرمحصول ریسک پذیری در ارائه نوآوریهای خلاقانه با هزینه های بسیار بالا که برخی از اوقات با اقبال عمومی نیز مواجه نمیگردد و توجه خاص به نیروی انسانی نتیجه ای جز این نخواهد داشت سی و پنج سال قبل در بازار ایران تلوزیونهای پرتابل ۱۴ اینچ با برند فارسی ستاره طلائی که ترجمه نام برند قبلی ال جی (گلد استار) بود در بازار ایران موجود بود و بعد از آن رادیو ضبط های تک کاسته که اصلا قابل قیاس با برندهای مطرح بخصوص ژاپنی نبودند امروز از نظر قیمت و کیفیت و جذابیت ظاهری بسیاری از برندهای مشهور را کنار زده و با این رویه رسیدن به جایگاه اول جهانی در آینده نزدیک دور از انتظار نیست از نظر اخلاقی هم تا کنون جایی عنوان نشده که ال جی از نرم افزار و یا ابدعات سایر تولیدکنندگان بدون رعایت حقوق معنوی آنها استفاده و یا تقلید و مشابه سازی نماید و علی رغم تولید قطعات حساس از جمله پنلهای مورد استفاده در گوشیهای تلفن های همراه و تبلت های با شهره جهانی نیز هیچگاه در تبلیغات خود به این موضوع اشاره نکرده که این موضوع نشان میدهد ال جی از نظر اخلاقی نیز یک پله بالاتر از رقباست

مهدی ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ پاسخ

با سلام به شما حسین آقا
نظری که دادید واقعا نظر بجا و فنی هست من دیگه نظری نمیتونم بدم.ممنون

یوسف ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ پاسخ

با عرض سلام لطفا قیمت تی وی اسمارت ۹۶۰۰ ال جی ۵۵ اینچ و۴۷ اینچ ؟در ضمن محصولات شما به طور غیر باور کننده ای ارتقائ کیفیت داشته

نظر دهید