۲۹ تیر ۱۳۹۳

سادگی در جست‌وجو، نصب اولیه و اتصال با webOS ال‌جی

پیدا کردن چیزی که از آن لذت می‌برید چقدر راحت است؟

کشف انواع گوناگون محتوا در تلویزیون هوشمند نباید به سختی کشف یک گنج باشد. با گذاشتن نشانگر کنترل از راه دور روی لانچر، دروازه ورود به دنیایی از محتوا را بر روی خود خواهید گشود تا نیاز همه افراد خانواده را طبق سلیقه آنها برآورده کنید.

اگر در حال تماشای برنامه‌ای هستید و به سرگرمی مشابه دیگری نیز علاقه دارید، لازم نیست از منو خارج شوید. قابلیت Today فهرستی از محتوای پرطرفدار را بر اساس سابقه شما و چیزهایی که در فروشگاه ال‌جی در دسترس است نمایش می‌دهد. پنجره Today به معنی “امروز”، فوراً در زمان شروع لانچر نمایش داده می‌شود و محتوایی از تلویزیون زنده تا ویدئوهای درخواستی را در یک جا نمایش می‌دهد تا شما بتوانید همه چیز را به راحت‌ترین روش پیدا کنید. فقط کافیست در بین بهترین‌ها پیمایش کنید و چیزهایی که برای امروز انتخاب و پیشنهاد می‌شوند را ببینید.

با اینکه دیگر تلویزیون‌های هوشمند نیز ادعا می‌کنند که محتوای گوناگونی دارند، اما اغلب کاربران علاقه خود را به خدمات تلویزیون‌های هوشمند از دست می‌دهند زیرا همیشه محتوای یکسانی نمایش داده می‌شود. اگر چه، تلویزیون هوشمند جدید بر پایه webOS به شما امکان می‌دهد تا از همه سرگرمی موجود در فروشگاه ال‌جی استفاده کنید و این فروشگاه به عنوان یک مرکز سرگرمی برای محتوایی مانند برنامه‌های تلویزیونی زنده، ویدئوهای درخواستی، محتوای سه‌بعدی، برنامه‌های کاربردی و محتوای توصیه‌شده عمل کند.

فروشگاه مجازی ال‌جی فروشگاهی است که شما می‌توانید همه محتوای موجود را در یک جا ببینید. هر چیزی را که خواستید آنجا پیدا می‌کنید. بهتر از همه این که آنچه ال‌جی به شما پیشنهاد را ببینید. علاوه بر این، محتوا به صورت خودکار به‌روز می‌شود و بر اساس پرطرفدار بودن توصیه می‌شوند و به شما کمک می‌کند از   جدیدترین محتوا به ساده‌ترین و سریع‌ترین روش لذت ببرید.

محتوای زیادی را در زیر انگشتان خود حس کنید و از قابلیت‌های ساده و باورنکردنی و کاربرپسند با کنترل از راه دور جادویی و پیشرفته Magic Remote لذت ببرید.

نصب اولیه چقدر آسان است؟

بعد از خرید تلویزیون جدید و هوشمند ال‌جی، ممکن است برای امتحان کردن آن سر از پا نشناسید. با این حال، اگر با روند نصب سختی روبه‌رو شوید، ممکن است همه ذوق خود را برای امتحان کردن آن از دست بدهید. تنظیمات یک تلویزیون هوشمند برای اولین بار ممکن است کار پیچیده‌ای باشد مگر این که شما یک خبره در فناوری باشید. تعداد زیاد مراحلی که باید انجام دهید نیز روند پیچیده‌ای است که هیجان شما را فروکش می‌کند.

اما، در تلویزیون هوشمند ال‌جی با webOS، پرنده آبی رنگی به نام BeanBird شما را در روند ساده و سرگرم‌کننده نصب همراهی می‌کند تا شما با تلویزیون هوشمند جدیدتان از کوره در نروید. نصب تلویزیون هوشمند ال‌جی با webOS شامل 8 مرحله می‌شود. پرنده آبی BeanBird شما را در طی این 8 مرحله تنها نمی‌گذارد و به روشی فیلم‌مانند و سرگرم‌کننده به شما کمک می‌کند.

لذت بردن از دستگاه‌های خارجی چقدر ساده است؟

قبلاً، اتصال یک دستگاه فرایند پیچیده‌ای بود. شما باید دستگاه را متصل می‌کردید، آن را در بخش دستگاه‌های ورودی جست‌وجو می‌کردید، روی دستگاه کلیک می‌کردید و گزینه پخش را فشار دهید. حتی بدتر، تغییر بین دستگاه‌های متصل مانند پخش‌کننده بلو-ری و پلی‌استیشن کار بسیار دشواری بود.

اما در تلویزیون هوشمند ال‌جی با webOS، اتصال دستگاه‌ها ساده و آسان می‌شود.

تلویزیون هوشمند ال‌جی می‌تواند فوراً تشخیص دهد چه وقت و چه نوع دستگاه جانبی متصل شده است و فوراً گزینه‌های مربوط را برای کاربر نمایش می‌دهد. مانورهای پیچیده با کنترل از راه دور را فراموش کنید؛ همان‌هایی که در تلویزیون‌های قدیمی هنگام اتصال کامپیوتر یا دستگاه‌های جانبی به تلویزیون لازم بود. حالا، به صورت خودکار، دستگاه‌ها با یک کلیک ساده متصل می‌شوند.

با فناوری هوشمند، سبک زندگی خود و بازده را بالا ببرید

خب، تلویزیون نو مبارک باشد! در مطالب گذشته گفتیم که چقدر لذت بردن از تلویزیون هوشمند راحت است. ال‌جی اطمینان حاصل می‌کند که علاوه بر مبتکرانه‌ترین رابط کاربری، شما مزایای استفاده و اتصال هوشمند را دارید. اکنون شما خواهید دید که با تلویزیون هوشمند ال‌جی با webOS چه کارهایی امکان دارد. تنها چیزی که اکنون باید انجام دهید بهبود تجربه تلویزیون هوشمند با کشف گنجینه بی‌نهایت و شگفت‌انگیز از محتواست!

۴ نظر

Vahid ۲۹ تیر ۱۳۹۳ پاسخ

واسه تلویزیون la 86000. میاد ؟؟؟ نمیشه که من کلی هزینه کنم و اخرین مدل موجود رو بگیرم بعد از ۱ماه این سیستم وب اواس بیاد … گناه ما چیه … لطفا اپدیت دستی یا از طریق وای فای رو فراهم کنید …

emin ۳۰ تیر ۱۳۹۳ پاسخ

با درود
لطفا نحوه دریافت صدای کانال دوم هنگام استفاده از امکان تصویر درتصویر PIP را درمدل ۴۷ la 86000 PIP توضیح دهید

ramtin ۳۰ تیر ۱۳۹۳ پاسخ

la 86000 به web os اپدیت میشه آیا؟

ramtin ۳۰ تیر ۱۳۹۳ پاسخ

من یه هفته نیست la 86000 خریدم اگه اپدیت نشه که خیلی سوزناکه درسته تکنولوزی پیشرفت میکنه ولی نه دیگه به فاصله اینقدر کم امکان اپدیت هست آیا ؟ 🙁 ؟

نظر دهید