۰۸ تیر ۱۳۹۳

سولاردام ال‌جی، برای نهمین بار وارد میدان رقابت می‌شود

 

نهمین دوره مسابقات آشپزی با مایکروفر سولاردام ال‌جی، امسال متفاوت‌‌تر از هر سال، آغاز می‌شود.

مسابقات آشپزی ال‌جی را یادتان می‌آید؟ سال گذشته، هشتمین مسابقه آشپزی برگزار شد و امسال نوبت به نهمین دور از این مسابقات جهانی می‌رسد. اما فکر نکنید که مسابقات آشپزی امسال مانند سال‌های پیش است! اگر تاکنون فقط شاگردان مدرسه آشپزی ال‌جی در این مسابقات کشوری با هم رقابت می‌کردند، شهریور امسال هر کسی که فکر می‌کند یک آشپز چیره‌دست است می‌تواند یکی از شرکت‌کنندگان و شاید برنده جهانی باشد.

فرقی نمی‌کند خانم هستید یا آقا! مایکروفر شما ال‌جی است یا هر برند دیگری! مایکروفر دارید یا اصلاً ندارید….. شما هم می‌توانید شرکت‌کننده باشد. پس، شرکت در نهمین دور از مسابقات آشپزی با سولاردام ال‌جی در شهریور ماه 1393 برای عموم آزاد است.

اگر خود را آشپز قابلی می‌دانید به سایت http://mysolardom.goldiran.ir/ مراجعه و در سایت ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام 3 دستور پخت پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر را ارسال کنید؛ دستورپخت غذاهایی که الزاماً با سولاردام یا مایکروفر نیستند.

در مرحله بعد، همکاران و مدرسان در مدارس آشپزی ال‌جی، امکان طبخ دستور پخت ارسال شده را با سولاردام ال‌جی بررسی می‌کنند و پس از انتخاب منوهای برتر، با داوطلب مربوطه تماس می‌گیرند.

در مرحله بعد، راه یافتگان به دور اول مسابقه جلسه آموزشی رایگان طبخ غذا با سولاردام ال‌جی برای آمادگی در مسابقه شرکت می‌کنند. در این کلاس مدرسان آشپزیطبخ غذای مورد نظر را با سولاردام ال‌جی را، به‌طور جداگانه، به داوطلبان آموزش می‌دهند.

این مسابقات در سه مرحله منطقه‌ای، کشوری و جهانی انجام می‌شود:

 مسابقات منطقه‌ای در 6 مرکز تهران و کرج، شمال (نور)، شرق (مشهد)، مرکز (اصفهان)، غرب (تبریز) و جنوب (شیراز) برگزار خواهند شد. شرکت‌کنندگان می‌بایست منوی خود را شامل پیش‌غذا، غذای اصلی و دسر که از پیش تأیید شده است را طبخ نمایند. در هر منطقه، 10 تیم دو نفره با هم رقابت می‌کنند و به 3 تیم اول جوایز نفیسی اهدا می‌شود. برندگان اول و دوم هر منطقه، در قالب 12 تیم، در مسابقات کشوری با طبخ پیش غذا، غذای اصلی و دسر به رقابت می‌پردازند. در این مرحله نیز 3 تیم اول جوایز نفیسی دریافت خواهند کرد. در مرحله نهایی یا فینال جهانی، برنده مسابقه کشوری برای رقابت با نمایندگان بیش از 20 کشور جهان به فینال جهانی اعزام خواهد شد تا با آنها در پخت خوشمزه‌ترین غذاها دست و پنجه نرم کند.

 

آشپزهای ایرانی! خانم‌ها و آقایانی که دست‌پختتان را باور دارید! همین حالا در سایت ثبت نام کنید و وارد این دور از مسابقات شوید. زمان ثبت نام در مرحله مقدماتی مسابقات آشپزی ال‌جی از 7 تیر تا 7 مرداد ماه است.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید