۲۵ بهمن ۱۳۹۴

مقاومت ال‌جی V10 در برابر تست‌های نظامی!

ال‌جی V10 برای این طراحی شده است که جاهایی قدم بگذارد که گوشی‌های دیگر معمولاً جرئتش را ندارند. فریم مقاوم Dura Guard به طور محکم نمایشگر را در بر می‌گیرد و از گوشی در برابر ضربات یا سقوط‌های ناگهانی محافظت می‌کند.

قاب V10 از استیل ضدزنگ SAE با درجه 316L ساخته شده است که سختی آن با مواد ضدحساسیتی که در ساخت ابزار جراحی و ساعت‌های پیشرفته به کار می‌رود برابری می‌کند. از آنجا که لبه‌ها و گوشه‌ها آسیب‌پذیرترین بخش‌های یک تلفن هوشمند هستند، قاب Dura Guard محافظت بیشتری از این مناطق به عمل می‌آورد تا دوام بیشتر آن را به کاربر اطمینان دهد.

در پشت گوشی و پایین نمایشگر پوسته نرم Dura Skin محافظت بیشتری را در برابر ضربات مستقیم به این گوشی ارائه می‌دهد. پوسته Dura Skin جنس نرمی دارد اما در برابر خط‌وخش و خراش بسیار مقاوم است. علاوه بر این، طراحی شبکه‌ای در پشت به طور مخصوص برای این طراحی شده است که گوشی با ایمنی بیشتری حتی در حال حرکت به دست گرفته شود. مؤسسه مستقل آزمایش و تأییدیه MET Laboratories ال‌جی V10 را با انداختن از ارتفاع 48 اینچ به طور مکرر و در زوایای مختلف تست کرد و آن را در برابر شوک و ضربه MIL-STD-810G Transit Drop Compliant مقاوم یافت.

حالا، اگر گفته‌های ما مبنی بر مقاوم و بادوام بودن این گوشی هوشمند کفایت نمی‌کند، خودتان از زبان دیجی‌کالا بخوانید. این وب‌سایت/ فروشگاه آنلاین به تازگی ال‌جی V10 را با آزمون‌های سختی محک زده و خوشبختانه این دردانه ال جی سربلند بیرون آمده است.

به گفته دیجی‌کالا:  «ال‌جیV10  جایگزین سری فلکس شد تا ال‌جی هم بتواند ادعا کند که گوشی‌های ضدضربه، ضد‌آب و به قول معروف همه‌فن‌حریفی دارد. برای ما جالب بود که بدانیم این گوشی چقدر در برابر ضربه، شک حرارتی، گرما، آب، بخار، خاک و ارتفاع مقاومت دارد. تصمیم گرفتیم در دیجی‌کالا آزمون‌هایی را روی این گوشی انجام دهیم. اگر از عاشقان ال‌جی V10 هستید پیشنهاد می‌کنیم که این ویدیو را نبینید یا اگر می‌بینید زیاد دقت نکنید که چه بلاهایی سر این گوشی خوش‌ساخت و مقاوم ال‌جی می‌آید!»

این ویدئو را تماشا کنید.

۲ نظر

saba ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ پاسخ

سلام ببخشیدبرای اطمینان ازاصالت گوشی راهی هست؟ممنون

hamed ۱۹ مهر ۱۳۹۵ پاسخ

این گوشی من گرفتم محشره واقعا پرچم ال جی با این گوشی بالاتر از همه برندا رفت

نظر دهید