۱۷ فروردین ۱۳۹۵

بیانیه ال‌جی در مورد مواد به کار رفته در بدنه یکپارچه ال‌جی G5

برخلاف گزارشات اشتباهی که در فضای آنلاین مبنی بر پلاستیک بودن بدنه ال‌جی G5 منتشر شده است، ال‌جی به صراحت بیان می‌کند که بدنه یکپارچه در G5 از یک نوع آلیاژ خاص آلومینیوم به نام LM201 (که حق امتیاز آن در فوریه 2016 ثبت شده) تولید شده است.

LM201 با مشارکت ال‌جی و مؤسسه فناوری صنعت کره برای استفاده در خودروهای ورزشی پیشرفته و محصولات الکترونیک مصرفی که در آن دوام، مستحکم بودن و سبکی لازم است تولید شده.

LM201 به عنوان یک فلز ریخته‌گری مناسب‌ترین ماده برای همخوانی داشتن با انحنای G5 تعیین شده است. وقتی ریخته‌گری به اتمام رسید، عایق شکاف آنتن به طور مستقیم درون قاب آلومینیوم به کار می‌رود که در ادامه پوشش ابتدایی که عایق‌کاری بیشتری ارائه می‌دهد و سطح را برای فرایند مایکرودایز بهبود می‌بخشد اعمال می‌شود. در این فرایند رنگدانه‌هایی که حاوی اجزای فلزی ریز هستند مستقیماً در پوشش ابتدایی و لایه آغازین به کار می‌رود تا یکنواخت و بادوام باشد. با اینکه هر دو فلز آلومینیوم آنودایز شده و مایکرودایز شده در صورت اعمال فشار زیاد خراش برمی‌دارند، اما در مورد G5 لایه آغازین خاکستری که زیر لایه رنگدانه قرار دارد ممکن است در صورت خراش افتادن رنگ با پلاستیک اشتباه گرفته شود.

ما می‌خواهیم بار دیگر به مشتریان خود اطمینان دهیم که بدنه بکپارچه در ال‌جی G5 یک آلیاژ پیشرفته آلومینیوم است نه پلاستیک.

۲ نظر

Atefe ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

همه خبرها شده g5 انتشارخبر اندروید ۶ که برای v10اومده روهم درج کنید که مطمعن بشیم اپدیت کنیم یانه

محسن ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ پاسخ

من همین دیشب آپدیت کردم، آپدیت کنید مشکلی نداره

نظر دهید