۳۰ بهمن ۱۳۹۵

تجربه کاربری متفاوت با UX 6.0 در ال‌جی G6

صفحه‌نمایش FullVision در تلفن هوشمند ال‌جی G6 تجربه دیداری جدیدی برای کاربر میسر می‌کند.

 گسترده شدن صفحه‌نمایش بزرگ G6 از بالا و پایین  اطلاعات بیشتری در هنگام مرور وب یا خواندن کتاب در اختیاز کاربر می‌گذارد و هنگام تماشای ویدئو و بازی کردن تجربه فراگیرتری را ارائه می‌دهد.

پیش‌بینی می‌شود ال‌جی G6 با صفحه‌نمایش بزرگ که نسبت تصویر ۱۸:۹ دارد طلایه‌دار عصر جدیدی گوشی‌های پیشرفته باشد؛ عصری که تولید مجموعه متنوعی از فیلم، برنامه کاربردی و بازی‌ برای نمایشگر ۱۸:۹ رشد قابل ملاحظه‌ای پیدا می‌کند. ال‌جی G6 با ویژگی خاصی که دارد به کاربر امکان می‌دهد به‌ راحتی نسبت محتوای تصویری ۱۶:۹ را با نسبت تصویر ۱۸:۹ مشاهده کند.

photo_2017-02-18_11-36-06

تجربه کاربری بهتر در دوربین
تجربه کاری دوربین با بهره‌مندی از همین نسبت تصویر بزرگ ۱۸:۹ بهبود چشمگیری پیدا کرده است و کاربر می‌تواند به شیوه‌ای راحت و سرگرم‌کننده با آن کار کند.

کاربران با صفحه‌نمایش بزرگ ال‌جی G6 می‌توانند هم‌زمان عکس بگیرند و سپس عکس گرفته‌شده را مشاهده کنند. تجربه کاربری ال‌جی UX 6.0 دوربین مربعی دارد که نمایشگر G6 با نسبت تصویر ۱۸:۹۹ را به دو مربع یکسان تقسیم می‌کند. با کمک این قابلیت، می‌توان عکس‌ها را با فرمت ۱:۱۱ گرفت (فرمت خاص برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام) و آن را در پنجره همجوار مشاهده کرد. همچنین، قابلیت جدید عکاسی به اسم Food Mode به امکانات دوربین G6 افزوده شده که کیفیت رنگ بالایی دارد و برای ثبت عکس  غذا بسیار ایده‌آل است. کاربران می‌توانند ۲ تا ۱۰۰ عکس را با هم ترکیب و فایل‌های GIF خلق کنند.

۱ نظر

فیلتر شنی فایبر گلاس هایوارد ۳ اسفند ۱۳۹۵ پاسخ

چه خوبه

نظر دهید