۲۱ تیر ۱۳۹۶

پندانه و عکس‌های ناقص (او کیست؟)

بپا جا نمونی! دلجویی پندانه از کسایی که تو عکس‌ها ناقص افتادند.

عکس‌های ناقصتون رو برای اینستاگرام ال‌جی بفرستین و برنده ال‌جی G6 بشین؛ با ال‌جی G6، دیگه هیشکی تو عکس‌ها جا نمی‌مونه …

ال‌جی G6، پرچمدار ۲۰۱۷ ال‌جی، از دوربین دوگانه‌ بهره می‌برد که با کمک آن شما قادر خواهید بود با دو زاویه‌ دید مختلف عکاسی کنید. این قابلیت امکانات بسیاری را برای شما به همراه دارد:

  • عکاسی با زاویه وسیع‌تر و عکس‌های بزرگتر که بخش بیشتری از منطقه مورد نظر عکاسی را در بر می‌گیرد
  • کیفیت عکاسی بالا با کمک دوربین دوگانه ۱۳ مگاپیکسل

پس به لطف این امکان G6، دیگر کسی در عکس‌ها جا نخواهد ماند و همه می‌توانند در خاطرات ثبت شوند.

همه ما از قدیم عکس‌هایی داریم که تصویر شما به دلیل محدود بودن لنز دوربین‌ها و گوشی‌ها ناقص ثبت شده است. این عکس‌ها می‌تواند شامل عکس‌های چاپ‌شده قدیمی هم باشد. کافیست تصاویر خود را برای اینستاگرام ال‌جی موبایل بفرستید تا در قرعه‌کشی ۵ دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی G6 شرکت داده شوید و شانس خود را برای بردن محک بزنید.

اگه صفحه اینستاگرام شما در حالت عمومی است، کافیست تصاویر خود را با هشتگ #بپاجانمونی و #G6 منتشر کنید و اگر صفحه شما خصوصی (Private) است، می‌توانید عکس‌های خود را به صورت دایرکت به اینستاگرام ال‌جی موبایل ایران (lgmobile.ir) ارسال کنید.

برنده‌های ۵ دستگاه ال‌جی G6  از طریق قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند. پس اگر عکس‌های بیشتری بفرستید، شانس بیشتری برای برنده شدن جایزه خواهی داشت.

برای اینکه تو قرعه کشی شرکت داده شوید، حتماً باید عکس‌هایتان شرایط مسابقه را داشته باشند. پس دقت کنید عکس‌هایی که ارسال می‌کنید باید اثر محدود بودن لنز دوربین در آن مشاهده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت www.lgmobileir.com مراجعه کنید.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید