۲۵ خرداد ۱۳۹۸

وب‌سایت ترنجی:‌ موارد استفاده از نمایشگر دوم ال جی وی ۵۰ نسخه 5G

وب‌سایت ترنجی: شاید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ال‌جی V50 را بتوان پشتیبانی از شبکه 5G دانست اما بیراه نیست که بگوییم بیشتر ویژگی‌های جدید ال‌جی وی ۵۰ از نمایشگر دوگانه متفاوت آن ریشه می‌گیرند. ال‌جی به تازگی تصاویری درباره چگونگی استفاده از صفحه نمایش دوگانه گوشی ال‌جی وی ۵۰ تینکیو منتشر کرده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا موارد استفاده از نمایشگر دوم ال‌جی وی ۵۰ نسخه 5G را ببینید.

در حالی که انتظار داشتیم ال‌جی در نمایشگاه MWC 2019 به وسیله ارائه یک گوشی هوشمند منعطف، پاسخی دندان شکن به هواوی و سامسونگ بدهد، با گوشی مجهز به نمایشگر دوگانه ال‌جی وی 50 5G رو به رو شدیم. این گوشی دارای دو صفحه نمایش بوده و به لطف بهینه‌سازی‌های نرم افزاری، قابلیت‌های متفاوتی به کاربر ارائه می‌کند. سازنده با گذشت حدود سه ماه از زمان معرفی گوشی تصمیم گرفت به وسیله آموزش نحوه استفاده از ویژگی های جدید ال‌جی وی 50 مخصوصا نمایشگر دوگانه آن، کاربران را بیشتر به خرید اولین گوشی 5G خود ترغیب کند.

LG-V50-ThinQ-5G-Immagini-Ufficiali-Infografica-Specs-768x1178

اولین تصویر جدید منتشر شده از ویژگی‌های جدید ال‌جی وی 50 به طور خلاصه به مشخصات فنی آن اشاره دارد. به عنوان نمونه نوع سنسورهای دوربین به همراه رزولوشن آن‌ها، سیستم عامل و نوع اسپیکر به کار رفته در جدیدترین گوشی سری V ال‌جی در این عکس آورده شده است.

سایر عکس‌هایی که سازنده به منظور نمایشگر نحوه استفاده از ویژگی های جدید ال‌جی وی 50 منتشر شده‌اند را در ادامه مشاهده خواهید کرد. بیشتر آن‌ها به چگونگی بهره بردن از صفحه نمایش دوگانه گوشی اشاره دارند. بد نیست بدانید نمایشگر دوم را می‌توان در صورت نیاز، در قالب یک فیلیپ کاور به گوشی اضافه کرد. به همین دلیل همیشه دست و پا گیر نخواهد بود.

نحوه اتصال صفحه نمایش دوم روی گوشی و سپس استفاده از آن به بیست روش مختلف را با تماشای این تصاویر متوجه خواهید شد.

نظر شما درباره نمایشگر دوم ال‌جی وی ۵۰ (LG V50) چیست؟

منبع: وب‌سایت ترنجی

 

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید