۱۹ آبان ۱۳۹۸

ال جی G8S ThinQ و عملکرد استثنایی در دوربین سه‌گانه‌اش

ال‌جی G8S ThinQ دوربینی با لنز سه‌گانه و زاویه دید عریض دارد.

این دوربین بهبودیافته با عریض‌ترین عمق میدان ۱۳۷ درجه‌ای تاکنون، به کاربران امکان لذت بردن از قابلیت‌های بزرگنمایی را بدون هیچ کندی یا اعوجاج رنگ می‌دهد. عملکرد استثنایی دوربین در G8S ThinQ توسط VCX-Forum تحسین و تقدیر شده است؛ سازمان آلمانی رتبه‌دهی VCX-Forum به این تلفن هوشمند ال‌جی بالاترین رتبه را در میان تلفن‌های هوشمند کنونی داد.

در پنل جلوی ال‌جی G8S ThinQ لنز استاندارد و دوربین Z تعبیه شده که از قابلیت‌های عکاسی پرتره و سلفی برخوردار است و کاربران می‌توانند از سلفی‌بازی آن هم به شیوه‌ای حرفه‌ای لذت ببرند. افزودن قابلیت‌های دوربین Z برای سنجش سریع فاصله به عمق و حس بیشتر عکس‌های پرتره کمک می‌کند.

در عکاسی سلفی یا Spotlight انحنا و قوس‌های چهره کاربر تشخیص داده می‌شود و نوردهی مشابه با استودیوهای عکاسی برای حرفه‌ای کردن کیفیت سلفی‌ها شبیه‌سازی می‌شود. فیلم‌ها در ال‌جی G8S ThinQ با کمک قابلیت کنترل عمیق ویدئو از افکت زیبای بوکه بهره می‌برند. این ویژگی سوژه را واضح و تصویر پس‌زمینه را محو و ملایم نمایش می‌دهد. آن دسته از کاربرانی که از ویدئوهای لرزان و پرتکان خود خسته شده‌اند خوشحال باشند زیرا ال‌جی G8s ThinQ با قابلیت دوربین ثابت یا Steady Cam برای ارائه ویدئوهای واضح و روان بدون استفاده از پایه تراز نگهدارنده وارد بازار می‌شود.

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

نظر دهید